27 Лютого, 2024
Наші хакери взлaмaли базу Кремля та опублікували всі контакти еліти РФ. Відео

Наші хакери взлaмaли базу Кремля та опублікували всі контакти еліти РФ. Відео

Українські кібер війська взламали Кремль і витягнули базу контактів російських посадовців.

Про це повідомляє державний телеканал Рада.

База складається з величезної кількості номерів телефонів та емейлів. І кожен українець може написати чи подзвонити будь-кому з російської політичної еліти, аби побажати їм «хорошого настрою» чи розповісти, що про них думають громадяни України.

«Слава Україні! Чудові новини на інформааційному фронті. Нашими кібервійськами був зламаний Кремль. І ми отримали базу контактів усієї російської еліти. Ми викладаємо її у відкритий доступ. І кожен з вас може подзвонити чи написати їм з приводу того, що чекає цих покидьків після завершення війни. Цих окупантів, які прийшли на нашу землю. Кожен з вас може зробити свій внесок. Не втрачайте час — вперед!» – розповідає представник українських кібервійськ на відео, що було оприлюднено телеканалом.

Оскільки контактів дуже багато, українські хакери подбали про зручність користування базою. І створили спеціальний бот для Телеграм, за допомогою якого можна відшукати контакти конкретного російського посадовця максимально швидко.

«Не соромтесь у висловах!» — закликають у кібервійськах. І радять: аби подзвонити в РФ з України замість цифри «8», з якої починаються російські номери, слід набирати комбінацію +7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!