21 Липня, 2024
Слухай, а ти багато лікарю заплатила? Ну, за те, що вони виписали довідку, що дитина народилася пізніше? Ти, головне, не переживай, я нікому не розповім, що дитина не від чоловіка!

Слухай, а ти багато лікарю заплатила? Ну, за те, що вони виписали довідку, що дитина народилася пізніше? Ти, головне, не переживай, я нікому не розповім, що дитина не від чоловіка!

За місяць до народження нашої донечки чоловіка заслали у довготривале відрядження. Я поїхала до мами в інше місто і народила там. Коля повернувся, коли доньці було чотири місяці. Чоловік забрав нас додому. У нього є брат, він одружений і є батьком богатиря. Ми рідко спілкувалися сім’ями – занадто різні. Я не скажу, що сім’я їхня погано живе або що ми сваримося. Просто ми реально різні: ми з Колею домосіди, а Віталік і Наташа вдома не сидять, вони постійно кудись ходять і проводять час в компанії міцних напоїв.

Крім того, Наталя завжди здавалася мені не дуже розумною: всі її розмови зводяться до обговорення телешоу і мильних опер. В основному ми бачилися у свята і влітку на дачі батьків Колі. А тут я стала мамою. І вона вирішила, що це привід для більш тісного спілкування: в месенджері полетіли всілякі дитячі фото, посилання на товари та одяг, пропозиції погуляти.

Зближуватися мені не хотілося, я ввічливо попросила більше мене не турбувати знімками вмісту горщика і сказала, що гуляю в іншому місці з подругою. Наші чоловіки, Коля і Віталик, чомусь теж вирішили, що раз ми обидві матусі, то треба частіше збиратися разом. І почалися їх поїздки в гості до нас.

В черговий раз Віталій з Наталкою приїхали. Вона почала розпитувати, що вміє моя дочка, розмова зайшла про прорізуванні зубів і щеплення. Потім чоловіки розважали дітей, ми накривали на стіл. І тут вона шепоче: – Не бійся! Я нікому не скажу!

Я б перепитувати не стала, але у неї було таке обличчя … змовницьке. Не втрималася, перепитала, а Наталка почала пояснювати, що саме вона нікому не розповість: – У тебе доньці дев’ять місяців, а у неї жодного зуба немає! І маленька вона якась, явно молодша. Мій син в сім місяців зубастиком був. Здається мені, що ти свою народила пізніше, ніж у неї в свідоцтві про народження написано. Слухай, а ти багато лікарю заплатила? Ну, за те, що вони виписали довідку, що дитина народилася пізніше? Ти, головне, не переживай, я нікому не розповім, що дитина не від чоловіка!

Я була приголомшена. Педіатр сказала, що все в межах норми. І з зубами, і вага добре набирається. Висновки Наталі були дивними. Хоча, треба визнати, чисто теоретично підстави у неї були: мій чоловік часто в роз’їздах, я народила в іншому місті. Чим не привід звинуватити мене чорт знає в чому? Але це ж маячня!

Хіба можна робити подібні висновки тільки тому, що у її сина в сім місяців вже були зуби? Я їй сказала, що вона помиляється, і що моя дочка народилася в термін. Наталка зверхньо кивнула: – В термін, в термін. Я – німа! – вона зробила вигляд, що застібає рот на замок і викидає ключ. Зрозумівши, що її не переконати, я плюнула. Ми закінчили з їжею і пішли за стіл.

Увечері, коли вони виїхали, я розповіла чоловіка про теорію Наталки. Як відсутність зубів може бути пов’язана з подібною підробкою – дочка народилася пізніше, ніж це написано в документах і є по факту – він теж не зрозумів. Ми посміялися і забули. Я попросила Колю як-небудь вплинути на ситуацію, щоб його брат з сім’єю рідше до нас приїжджали. Чоловік погодився, що вони зачастили, хоча і висловив розчарування від того, що дружити сім’ями у нас не вийшло.

На дочкин рік ми їх запросили. Там були всі близькі родичі: приїхали мої батьки, батьки Колі, моя молодша сестра і Віталик з Наталкою і сином. Вона саме завершила грудне вигодовування і дозволила собі випити за столом. Ми ставили на стіл одну пляшку вина, так, чисто символічно. Наташа примудрилася випити її сама, інші відмовилися.

Півдня я слухала натяки. Потім вона розповіла сюжет якогось серіалу, в якому від чоловіка головної героїні приховали реальну дату народження його (не його, по факту) дитини за хабар. Розповідаючи все це, Наташа не забувала кидати в мій бік багатозначні погляди. В результаті Колі це набридло. Коли вона знову завела свою шарманку, він її перебив:

– Наталю, я в курсі твоїх безглуздих домислів. Ти б не захоплювалася мильними операми.

Вона затихла. День плавно перетік в вечір і гості розійшлися. Мої мама з татом і сестра поїхали додому на наступний день. Я не відразу помітила, що Наталка перестала дзвонити. Лягаючи спати я обрадувала чоловіка, що дружина його брата залишила мене в спокої. Він задумався: – І Віталик теж давно не дзвонив. Завтра наберу його, може, щось сталося.

На наступний день чоловік з роботи приїхав злий. Не те, щоб злий. Сердитий. І почав розповідати: – Віталій трубку не взяв. Я мамі подзвонив, щоб дізнатися, чи все у нього нормально. Вона мені по секрету розповіла, що моя дочка – не моя дочка. А Віталій не хоче зі мною спілкуватися тільки тому, що я повірив тобі, а не в правду його дружини. Маразм якийсь!

Батьки чоловіка теж охололи до внучки. Факт того, що у онука зуби з’явилися в півроку, а у внучки – тільки на десятому місяці, переконав їх у правдивості вимислу Наталі. А насправді моя дочка молодша, саме тому зуби у неї з’явилися в її «реальному» віці. Мовляв, я спеціально до мами поїхала, всім сказала що народила, а сама ще кілька місяців вагітна ходила, щоб за термінами все зійшлося. І зуби прямий тому доказ.

Наталя приплела туди ж моє небажання з нею гуляти, нібито для того, щоб вона не помітила підступу з невідповідністю віку. По суті, її вигадка не витримує ніякої критики. Абсолютно ніякої. Але людина вірить в те, у що їй хочеться повірити. Тому у неї так легко вийшло переконати моїх свекрів в реальності її фантазій.

Коля виділив гроші, зробив експертизу і відніс листочок з лабораторії своїм батькам, щоб вони переконалися в тому, що моя дочка є їх онукою. Але після цього він заборонив їм наближатися до нас. Коля образився на те, що йому довелося доводити нашу правоту, в той час як Наталці досить було просто щось нафантазувати, прикрившись тим, що у її дитини було по-іншому.

А тепер самий смак: батьки Калі і Віталія звинуватили Наташку в тому, що через неї їм не дають бачити внучку. Вона, зрозуміло, почала звинувачувати мене і заборонила нашим свекрам бачити її сина. За неї заступився її чоловік, а мій став на бік правди і порадив братові відрубати в будинку інтернет і викинути телевізор, а то хіба мало що придумає Наташа наступного разу після перегляду своєї дурниці.

Підсумок. Віталій не спілкується з батьками: вони посміли звинуватити його Наталочку у всіх гріхах. Коля не спілкується з братом: він вчасно не вгамував свою дружину. Наташка звинувачує в усьому мене, разом зі своїм чоловіком. Свекри надулися на нас всіх за лайку і за те, що їм не дають ні внука, ні внучку бачити.

Чи є вихід з цієї ситуації? Так-то зашибісь Наташі живеться: сама собі придумала і всіх пересварила. Як її земля носить?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!