19 Червня, 2024
Щойно М0З затвердили новий список професій, для яких вакцинація буде обов’язковою. Наказ вступає в силу вже через місяць

Щойно М0З затвердили новий список професій, для яких вакцинація буде обов’язковою. Наказ вступає в силу вже через місяць

В Україні затвердили список професій, для яких вакцинація проти коронавірусу є обов’язковою. Наказ офіційно оприлюднило МОЗ. Однак він набуде чинності не відразу.

Про це повідомляє пресцентр МОЗ

Глава МОЗ Віктор Ляшко в інтерв’ю Слово і діло розповів, за якої умови почнуть щепити від ковіду дітей, чи не зарано говорити про ревакцинацію і коли призначать нового керівника НСЗУ.

Згідно з наказом, зробити щеплення від коронавірусу обов’язково повинні працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

«Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати», – відзначили в міністерстві.

За словами глави МОЗ Віктора Ляшка, наступними цей список поповнять працівники всіх державних установ, організацій та підприємств, соціальні працівники та працівники поштових послуг.

Наказ набуває чинності через місяць з моменту його публікації.

Нагадаємо, у МОН заявили, що вже понад 80% педагогів отримали хоча б одне щеплення від COVID.

Тим часом петиція президенту Володимиру Зеленському про кримінальну відповідальність за примусову вакцинацію набрала понад 25 тисяч підписів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!