27 Лютого, 2024
Серце українського боксера зупинилося під час тренування: «Не віриться…»

Серце українського боксера зупинилося під час тренування: «Не віриться…»

Помер президент Львівської обласної федерації боксу Богдан Бурда в стінах Львівського залу в клубі «Шкіряна рукавичка» — точна причина смерті не повідомляється.

Трагедія трапилася коли 55-річний чоловік займався в рідному для себе залі — під час тренування на рингу. Про це повідомили у прес-службі Федерації боксу.

«На 56-му році життя передчасно помер президент Львівської обласної федерації боксу Богдан Бурда. Глибоко сумуємо та висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Богдана Євгеновича», — йдеться у повідомленні.

У Федерації також зазначили, що більшу частину свого життя Богдан Бурда присвятив розвитку боксу у Львівській області. Він був майстром спорту з боксу. Спочатку займався сам, успішно виступав на змаганнях різного рівня. Після тренував, а останні 10 років очолював обласну федерацію.

Українці в мережі ділилися своїми спогадами про спортсмена і висловлювали своє співчуття родині загиблого чоловіка: «Вічна пам’ять! Велика втрата для боксерського співтовариства», «Боже я ж його лише вранці бачила, завжди веселий, сильний і життєрадісний… Вічна пам’ять», «Не віриться».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!