27 Лютого, 2024
Почалося з заходу і пройдеться про всій Україні, зносить дерева і дахи: Україну накриє шторм. Список областей

Почалося з заходу і пройдеться про всій Україні, зносить дерева і дахи: Україну накриє шторм. Список областей

На 14 -15 січня, на території України було оголошено штормове попередження. Згідно з прогнозами синоптиків, шквальний вітер очікується в західних областях нашої країни.

Про це повідомляє  Укргідрометцентр.

За словами синоптиків, пятницю та суботу, 14-15 січня, вдень у західних регіонах України прогнозуються пориви вітру 15-20 м/с.крім цього, в цих регіонах вводиться “жовтий” рівень небезпеки.

Синоптики заявили, що шквальний вітер прогнозуються в таких регіонах нашої країни:

  • Волинська область,
  • Рівненська область,
  • Львівська область,
  • Тернопільська область,
  • Хмельницька область,
  • Івано-Франківська область,
  • Чернівецька область,
  • Закарпатська область.

Рятувальники дали рекомендації українцям під час несприятливих погодних умов. Рекомендується триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев і конструкцій будівель, які можуть зірватися через сильний вітер.

Синоптики також попереджають, що погодні умови на більшій частині України почнуть різко змінюватися. Основна причина зміни погодних умов – “пірнаючий” циклон на ім’я Elsa.

Після Нового року на більшій частині України тривають температурні гойдалки. Але не варто розслаблятися, тому що скоро країну накриють нові атмосферні фронти.

Погода на більшій частині території України в першому місяці 2022 року очікується близькою до кліматичної норми.

За словами синоптиків, середня місячна температура прогнозується на 2-3 градуси вище норми. Такі показники відповідає початку зими. Вони додали, що такий температурні показники можуть протриматися всю зиму, але можливі і невеликі похолодання.

Згідно з прогнозами синоптиків, в зимовий період приблизно в 60% днів переважатиме більш аномально тепла погода. В інші 40% днів погодні умови можуть змінюватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!