21 Липня, 2024
Росіяни привласнили перемогу українця Усика Росії: “Усик – наш, великий руський боксер”

Росіяни привласнили перемогу українця Усика Росії: “Усик – наш, великий руський боксер”

У соціальних мережах відомі росіяни намагаються прив’язати до перемоги Усика Росію.

У Росії намагаються привласнити перемогу українського боксера Олександра Усика над британцем Ентоні Джошуа: в соціальних мережах відомі політики і журналісти намагаються прив’язати до перемоги Росію.

Нещодавно обраний депутатом російської Думи Євген Попов, який здобув популярність через одруження з телеведучою програми “60 хвилин” Ольгою Скабеєвої оголосив українського боксера “росіянином”.

Коментуючи перемогу українського боксера в своєму телеграм-каналі, Попов підкреслив, що українські телевізійні канали не показували пряму трансляцію бою (поєдинок був показаний на українській платформі в Інтернеті Megogo). При цьому чоловік Скабеевой заявив, що Усик “наш”.

“Українські телеканали не показували бій, до речі. А російські, звичайно, показали. Усик – наш!” – заявив чоловік Скабеєвої.

У схожому стилі коментують поєдинок і відомі росіяни. Інформаційні війська України в соціальній мережі Twitter опублікували заяву російського боксера Дениса Лебедєва, який своєрідно висловився про перемогу українця в інтерв’ю виданню “Спорт-експрес”

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!