4 Березня, 2024
Радимо присісти! Шoкyючі кадри зняті в Донецьку, почалось відбуватись щось незрозуміле. Знаєте куди всі люди йдуть?

Радимо присісти! Шoкyючі кадри зняті в Донецьку, почалось відбуватись щось незрозуміле. Знаєте куди всі люди йдуть?

Почалось! Прямо зараз в Донецьку почалось відбуватись щось незрозуміле. Знаєте куди всі йдуть?

Фото іспанського фотографа Ману Брабо, зроблене на КПП “Станиця Луганська” і розміщене в Тwitter користувачем Дебальцеве online вразило користувачів цієї соцмережі своєю лаконічністю і точністю передачі того жаху, який має місце бути на єдиному пропускному пункті в Луганській області

Величезний натовп людей, речі на візках, а на передньому плані жінка, що везе в інвалідному візку чоловіка, який не в змозі пересуватися самостійно, передає “Діалог”

Уже чотири з половиною роки пройшло з тих пір, як жителі частині Луганської області через окупацію втратили можливість вільно їздити навіть в найближчі до свого місця проживання населені пункти.

А поїздка в знаходиться на неокупованої частини області селище Станиця Луганська взагалі випробування, майже порівнянне за складністю з підкоренням гімалайських гір-восьмитисячників.

І це при тому, що до 2014 року чимало жителів Станиці Луганській їздили в обласний центр і назад щодня – вони працювали в Луганську. Тоді дорога займала до півгодини, тепер, щоб потрапити в Станицю, люди в чергах стоять по 6-9 годин.

У коментарях до посту з фото користувачі соцмережі писали, що чимала частка провини в тому, що на жителів окупованих територій обрушилися такі біди, лежить на самих луганчан. Вірніше, на тих з них, хто хотів “померти в Росії” і з іконами виходив на дороги, перешкоджаючи просуванню українських військових.

Зараз серед тих, хто змушений ризикувати здоров’ям в поїздках за українськими пенсіями і посібниками, напевно є і учасники таких “ватних” акцій. Але є і ні в чому не винні люди, заручники і жертви обставин, жертви “русского мира”, безглуздого і нещадного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!