21 Липня, 2024
Люди просять врятувати хоч дітей…стихія в ці хвилини змиває західну Україну, люди плачуть, просять допомоги! На 3акарпатті річка вийшла з берегів і затопила цілі села(ФОТО)

Люди просять врятувати хоч дітей…стихія в ці хвилини змиває західну Україну, люди плачуть, просять допомоги! На 3акарпатті річка вийшла з берегів і затопила цілі села(ФОТО)

На Заході України внаслідок злив за короткий час значно піднявся рівень води у р. Дусинка. Як бачимо на світлинах, результатом стало підтоплення сіл. Тож жителі вулиць, до будинків яких підступає вода, змушені були привернути увагу місцевих обранців, інформує Свалявська міська рада.

Місцеві мешканці стривожені ситуацією яка склалася. І просять якогомога швидше евакуювати хоч дітей адже вота з кожногою годиною лише прибуває.

ТАкож мешканці звернулися  до відповідних органів та попросила  працівників міської ради підготувати документи щодо створення комісії, яка має детально вивчить ситуацію.

Додамо, що вода виливається на дорожнє полотно між Свалявою та Стройном. Це районна автомобільна дорога, тож відповідні дорожні служби мають вжити невідкладних заходів для мінімізації руйнації дорожнього покриття.

У соціальній мережі Фейсбук, місцеві додають: “На цьому місці щороку проблеми з водою  і не має гарантій, що проблему усунуть. Дуже потрібна думка кваліфікованих спеціалістів. Потрібно також врахувати, що  і рівень води цього і не тільки року зашкалює”, пише Володимир Цанько.

На зображенні може бути: дерево та сніг
На зображенні може бути: водойма
На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
На зображенні може бути: природа, дерево, дорога, водойма та туман
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та дорога

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!