27 Лютого, 2024
Поки всі спали! Данілов увірвався і розніс їх: поразка Кремля, Путін в істериці, але це ще тільки початок

Поки всі спали! Данілов увірвався і розніс їх: поразка Кремля, Путін в істериці, але це ще тільки початок

Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що під тиском РФ одна з країн, яка раніше підтвердила свою участь в Кримській платформі, відмовилася від нього. Що це за держава – секретар Ради національної безпеки та оборони не уточнив.

За його словами, для Росії проведення саміту Кримської платформи в Києві є великою поразкою.

“Вони робили, роблять і будуть робити до останнього все від них залежне, щоб якомога менше гостей приїхало до Києва”, – сказав Олексій Данілов на брифінгу.

Він зазначив, що до останнього часу питання тимчасово окупованого Росією Криму відходило на другий план.

“Це буде дуже потужний поштовх для розуміння, чий Крим і чому ми повинні цим питанням займатися, повертати нашу землю. У нас шалений тиск РФ. Ми заслухали доповідь наших розвідок. Повірте, Росія працює по всьому світу, щоб перешкодити Україні проводити цей захід”, – заявив секретар РНБО.

Додамо, що на фоні чергового удару по проросійських силах в Україні в Кремлі почалась справжня істерія. Одразу після засідання РНБО, керівництво Росії розширило список українців, проти яких введені санкції, з 849 до 922 осіб, до нового списку потрапили і секретар РНБО Олексій Данілов і міністр зовнішніх справ Дмитро Кулеба.

Про це повідомляє інтернет-портал правової інформації РФ.

Зокрема, під російські санкції потрапили глава МЗС України Дмитро Кулеба та секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

Також обмеження введені проти першого заступника голови МЗС Еміне Джапарової, народного депутата Олександра Дубінського, радника міністра енергетики України Олени Зеркаль, уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової, голови Рахункової палати Валерія Пацкана, голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка.

Російські санкції виглядають ну дуже не переконливо, тому що ні Данілов, ні Кулеба, ні Джапарова в Росію не збираються. І так зване “покарання” від країни-агресора виявляється стає ознакою того, що в нашій країні вони все роблять правильно. Очевидно глава Кремля хотів би помститися Україні і зухвалому президенту, який все частіше завдає удару по проросійських силах, але крім брязкання зброєю на Сході, він нічого не може.

Нагадаємо, 22 жовтня 2018 президент Росії Володимир Путін підписав указ “Про застосування спеціальних економічних заходів у зв’язку з недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб Російської Федерації”.

Вже 1 листопада 2018 уряд РФ ввело перші санкції щодо 322 фізичних та 68 юридичних осіб України. Наразі персональні санкції введені проти 922 осіб.

Окрім того, вчора Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) ухвалила рішення щодо застосування санкцій проти 28 співробітників розвідувальних і спеціальних служб Росії, повідомляє пресслужба СБУ у Telegram-каналі.

Зазначається, що ці особи, поряд із проросійськими пропагандистами і зареєстрованими на окупованих територіях ЗМІ, проти яких також було застосовано санкції, причетні до сприяння окупаційній влади в Криму та на Донбасі, а також насаджують російські наративи на окупованих територіях.

“Санкції, які сьогодні запропонувала запровадити Служба безпеки, стосуються кількох напрямів. У першу чергу вони орієнтовані на захист громадян і протидію російській агресії та гібридній війні. За кожним напрямом ми працюємо системно і цілеспрямовано”, – наголосив глава СБУ Іван Баканов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!