18 Червня, 2024
Ось і правда про замах! Це буде велика гaньба на весь світ… Шефір щойно дав перший брифінг після події – Смолій

Ось і правда про замах! Це буде велика гaньба на весь світ… Шефір щойно дав перший брифінг після події – Смолій

Зрозуміло, що ци ситуацію вже використовуть для максимального піару.От і Шефір вже на прес-конференції на русскам язикє поруч з поліцейсьцими проводить брифінг.От вже всі спікери ОП та СН, всякі арахамії-корнієнки розриваються про намагання зірвати деоліграхізацію

От вже Зеленський в домашньому одязі кричить що «буде атвєтка».

Тільки два питання:

ПЕРШЕ. Чому Зеленський мовчить коли на Сході кожен день вбивають наших Захисників? Де «жорстка відповідь», пане Зеленський?

ДРУГЕ. Чому винен одразу хтось? Розберіть зі своїми. В країні бардак. Країну перетворили на корупційну клоаку 90х з елементами російського авторитаризму.

Зате вони їдуть в Трускавець. І (увага!!!) запрошують до депутатів також голову СБУ.Так про які реальні розслідування може йти мова?Це все просто перетворюєтсья на одну велику ганьбу на весь світ заявив Андрій Смолій

В свою чергу Cергій Шефір наголосив декілька разів, що являється не конфліктною особою і не розуміє, чому на нього був скоєний замах. Додав, що в команді все у них злагоджено і не має розбрату.

У «Слузi нapoду» тa Офici пpезидентa пpoкoментувaли нaпaд нa aвтoмoбiль пеpшoгo пoмiчникa пpезидентa Вoлoдимиpa Зеленcькoгo Сеpгiя Шефipa, внacлiдoк якoгo був пopaнений йoгo вoдiй.

Андрій Смолій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!