27 Лютого, 2024
“Може статися трaгeдiя на всю Україну”: у Вінниці заощадили на вчительці і забарикадували першокласників в класі…

“Може статися трaгeдiя на всю Україну”: у Вінниці заощадили на вчительці і забарикадували першокласників в класі…

Міське управління освіти з метою економії на вчительці і буквально забарикадували клас партами.

У Вінниці школа №21 потрапила в скандал. Міська влада вирішила скоротити одну ставку вчителя молодших класів і завантажили інший клас “по саме нікуди”.

Про кричущу ситуацію, яка склалася,  написала мама одного з учнів цього класу в групі “Батьки SOS” Ірина Вітвіцька.

Як розповідає жінка, підкріплюючи свої слова фото, зараз батьки першокласників 21-ї школи у Вінниці живуть “на нервах”. Все тому, що їхніх дітей буквально забарикадували в класі. Парти Нуш розмістили наскільки близько один від одного, що дітям не те що ходити між рядами, сидіти тісно.

“У нас немає відстані до задньої стіни шафи, хоч має бути 65 см. У нас немає проходів між частиною парт заднього ряду, а там де є – вони максимум 40 см (повинні бути 50). Діти втиснуті в проміжки 20-25 см ( має бути 50) і їх коліна впираються в передню стінку парти. При будь-якій екстреній евакуації це буде ще одна трагедія на всю Україну. Але ми краще потім шукати винних, ніж зараз будемо запобігати цій ситуації “, – написала Ірина Вітвіцька.

За словами жінки, закон України обмежує кількість дітей в класі до 30 Площа їх класу відповідно до санітарних норм, взагалі може вмістити тільки 22 учні, а їх в класі 36.

“Поруч у нас порожній клас. Просто порожній. Це -абсурдно. Це – смішно. Це – несправедливо і боляче. Тому що місто не хоче затвердити нам два перших класи і узгодити фінансування ще однієї ставки вчителя. Замість того, воно 31 серпня звільняє з нашої школи “зайвого” вчителя. Ми місяць писали звернення, були тричі в відділі освіти. Нам говорили, що в нашу школу не йдуть через низький рівень освіти “, – розповіла жінка.

За словами мами першокласника, батьки написали звернення до Міністерства освіти, а також звернулися за допомогою до местніим депутатам.

Батьки – користувачі Мережі обурилися побаченим:

  • У нас все через одне місце! Ніхто не врахував, що приміщення не розраховані на таку кількість меблів, в класах повинно бути по 15 чоловік не більше, тоді б і було більш менш. А так в старі класи впихнули по 30-35 парт окремих, звичайно місця немає! А де зона ігор, зона шаф з методичними матеріалами?
  • Це просто жах. Ставлять на дітях і батьках експерименти. Ніякої поваги і людського ставлення, тільки фінансова вигода.
  • У нас те ж саме. 37 осіб, пройти неможливо. А про те, щоб зробити посеред класу ігрову зону як по НУШу і мови бути не може, тому що друга зміна і 37 парт!
  • У нас в Борисполі була схожа ситуація, батьки пройшли три виконкому, залучали ТВ, купу нервів витрачено, але додатковий клас був відкритий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!