21 Липня, 2024
Ось чому не можна сушити випрану білизну в приміщенні. Причини дуже серйозні…

Ось чому не можна сушити випрану білизну в приміщенні. Причини дуже серйозні…

Ви, напевно, чули, що ніколи не повинні сушити білизну в кімнатах, в яких ви живете, через те що випаровування можуть бути шкідливі для вашого здоров’я.

Крейг Мазер з Болтона, який не дослухався попереджень, сказав, що через сушіння одягу всередині будинку він отримав інфекцію легень.

Він переніс серйозні проблеми з легенями через спори цвілі, які виникли від сушки одягу на радіаторі в його вітальні.

«Я почав лікування тільки тоді, коли мені поставили діагноз хронічний легеневий аспергільоз, і були призначені спеціальні препарати для боротьби з грибковими інфекціями», – сказав батько трьох дітей.

Лікар сказав йому, що його стан може погіршитися, тому він припинив сушити одяг у приміщенні протягом останніх 12 місяців. Він зауважив велике покращення здоров’я.

Його досвід – один з багатьох, які виділяються. Експерти попереджають, що сушка в приміщенні може становити серйозну загрозу для здоров’я.

дяг, встановлений на радіаторі, може підвищити рівень вологості в будинку до 30 відсотків і створити ідеальні умови для розвитку спор цвілі.

«В одній стопці випраної білизни міститься майже два літри води, яка випаровується в кімнату.

Більшість з нас несприйнятливі до інфекцій, які ростуть в цих вологих умовах, або мають здоров’я, яке дозволяє боротися з інфекцією.

Однак у пацієнтів з астмою можуть виникнути проблеми з кашлем і ускладненим диханням, а у людей з ослабленими імунними системами, такими як рakoві хворі, які одержували хімioтерапію, а також зі СНIДом і аутоімунні захворювання, грибки можуть викликати аспергільоз легенів.

Це стан, який може викликати невиліковне, а іноді і смepтельне ушкодження легенів », – сказав професор Девід Деннiнг, який радить сушити випрані речі на вулиці або в сушарці, далеко від спалень і вітальні.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!