28 Травня, 2024
“Бідолаха намучилася”: людина з найближчого оточення повідомила останню звістку про Заворотнюк

“Бідолаха намучилася”: людина з найближчого оточення повідомила останню звістку про Заворотнюк

Втрати свідомості та проблеми з мовленням: з’явилися подробиці стану Заворотнюк Вся країна пильно відстежує появу нової інформації про стан здоров’я улюблениці мільйонів шанувальників Анастасії Заворотнюк.

Близький до сімейства артистки кінодіяч розповів, що знаменитість все ще страждає від сильних болів і періодично непритомніє. Страшний діагноз — рак головного мозку найголовнішою «няні Росії» поставили ще в 2018-му році.

З тих пір знаменитість не перестає боротися за своє життя. Артистка проходить складне лікування і не збирається опускати руки. За останніми даними, головні болі стали менш інтенсивними, проте до цих пір мучать актрису.

Рідні бояться залишати знамениту артистку на самоті, розповідає режисер Анатолій Демидов. Поруч з нею завжди знаходиться досвідчена доглядальниця. Анастасія намагається проводити час на повітрі — вона тривалий час прогулюється в інвалідному візку по території свого особняка в підмосковному Крекшіно. Хвороба сильно відбилася на зовнішньому вигляді зірки. Через медичні процедури Заворотнюк зважилася своїх розкішних локонів.

Також серйозно постраждали її внутрішні органи — печінка, нирки, серце. Частково паралізована права рука. У Заворотнюк почалися проблеми з промовою і рухової функцією. Періодично бувають провали в пам’яті. Зірка сильно розповніла і носить косинку. З артисткою постійно працює масажист, який намагається полегшити її страждання.

Анастасія вірить в зцілення і молить небеса про допомогу. Вона подовгу розмовляє з батюшкою і намагається примиритися зі своїм становищем, пише видання «КП».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!