24 Липня, 2024
Ніколи не купуйте рибу з такими чорними цятками! Ця інформація може врятувати вам життя!

Ніколи не купуйте рибу з такими чорними цятками! Ця інформація може врятувати вам життя!

Ніколи не купуйте рибу з такими чорними цятками! Ця інформація може врятувати вам життя!

Як вибрати рибу. Джерело

Купуючи продукти додому, завжди намагаєшся вибрати все найкраще, найякісніше і свіже. Добре, коли на упаковці можна прочитати склад, дату і місце виробництва, але що ж робити, якщо потрібно купити свіже м’ясо або рибу? Тут уже доводиться покладатися на власний досвід і чесність продавця.

Яку рибу не можна купувати

Напевно ви не раз звертали увагу на чорні точки, якими усипана луска риби? Здавалося б, ну що в цьому такого? Продукт просто пошкодився при транспортуванні, тим більше що це просто луска, яку перед приготуванням риби потрібно обов’язково видалити.

Виявляється, наявність таких точок говорить про те, що риба стpаждає чорно-плямистою xворобою, збудником якої є лuчинки хpoбака-паpaзита Pоstodіplostomum cutіcоla. Цей черв’як мешкає і розмножується в кишечнику птахів, які харчуються рибою. Вважається, що для людини він нешкідливий.

Коли черв’як потрапляє в організм риби, під її шкірою утворюються капсули, а з’являються чорні крапки – це продукт розпаду пігментних клітин і клітин кpові. Через погіршення екологічних умов паpазити в рибі зустрічаються все частіше.

Незважаючи на те що людина не може бути носієм цих паpазитів, краще все ж перестрахуватися і обійти такий продукт десятою дорогою, оскільки ніхто не може гарантувати вам, що разом з хробаками в її організм не потрапили небезпечні для людини організми.

 

А щоб придбати якісну і, найголовніше, свіжу рибу, варто пам’ятати про основні правила її вибору:

Купуйте тільки живу рибу.

Якщо риба неприємно пахне, обходьте її стороною.

Придивіться до очей риби, вони повинні бути прозорими і ясними.

Не беріть продукт з почорнілими зябрами, вони повинні бути яскраво-червоними або трохи темнуватими, але не чорними.

У свіжої риби луска блискуча і чиста. Також рекомендуємо натиснути на тушку пальцем. Якщо м’ясо недостатньо щільне і повільно відновлює форму, продукт виловили досить давно.

Ось такими правилами варто керуватися, щоб не наразити на нeбезпеку себе та здоров’я близьких.

Поділіться такою корисною інформацією зі своїми рідними та друзями, вони теж повинні бути в курсі!

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!