4 Березня, 2024
Невже з6ожеволів? Щойно Путін поставив умову Україні в обмін на “мир”

Невже з6ожеволів? Щойно Путін поставив умову Україні в обмін на “мир”

В обмін на мир Путін запропонував Україні визнати анексію Криму. Президент країни-окупанта Росії Володимир Путін заявляє, що ситуація в Україні вважатиметься врегульованою після визнання приєднання Криму до Росії.

«На мою думку, публічно це не звучало, але я скажу.

Питання звучить так – що ж з обох боків або з боку Києва – має статися, щоб, на нашу думку, ситуація вважалася врегульованою в довгостроковій історичній перспективі і щоб ми могли жити спокійно, і щоб не йшлося про якісь конфлікти, тим більше збройні.

Я вам цю страшну таємницю розкрию – зрештою, тут немає нічого секретного. Перше, що необхідно зробити всім, – це визнати волевиявлення людей, які проживають у Севастополі в Криму.

Вони прийшли добровільно і ухвалили своє рішення – возз’єднатися з Росією», – заявив Путін у вівторок, 22 лютого.

За словами президента держави-окупанта, Росія обговорювала ці питання під час багатогодинних переговорів та зустрічей з європейськими лідерами. «Та й з американцями ми теж говорили про це неодноразово», – наголосив він.

Зазначимо, що про визнання Україною Криму російським в обмін на мир на Донбасі йшлося і раніше, проте ці пропозиції були непублічними.

Зокрема, у 2018 році ЗМІ писали, що тодішній президент США Дональд Трамп міг піти на угоду з Путіним, згідно з якою США знімають з Росії санкції за Крим, а Росія виводить війська з Сирії. В цій статті також згадувалося про визнання Криму в обмін на мир на Донбасі.

«Питання тільки в тому, чи дійсно Росія здатна змусити Іран залишити Сирію, і чи надасть це гарантії того, що вона забере своїх головорізів зі сходу України і стане на шлях справжнього врегулювання ситуації з Києвом», – йшлося в матеріалі британської газети The Times.

Нагадаємо, Росія окупувала Крим у лютому 2014 року. 16 березня того ж року на півострові, наповненому військовими без розпізнавальних знаків, названими у народі «зеленими чоловічками», відбувся так званий «референдум» про приєднання Криму до Росії.

За офіційними результатами, більшість жителів півострова підтримала таке рішення.

21 лютого 2022 року Росія також визнала незалежність «ДНР» і «ЛНР» – сепаратистських утворень у Донецькій та Луганській областях, які виникли за підтримки підконтрольних Росії бойовиків, і ввела туди війська.

Водночас Росія під «незалежністю» цих утворень визнала такими всю територію Донецької та Луганської областей.

Джерело

Нагадаємо, Президент РФ Володимир Путін заявив, що визнавши ОРДЛО, він визнав і межі цих територій, закріплені в “конституціях республік”, тобто всю Луганську та всю Донецьку області.

Джерело: Путін на пресконференції у Кремлі 22 лютого

Пряма мова: “Ми визнали всі їхні фундаментальні документи, у тому числі й конституцію, а в конституції прописані кордони у рамках Донецької та Луганської областей у той час, коли вони були у складі України”.

Деталі: За словами Путіна, він розуміє, що це “спірне питання”, і він сподівається на його вирішення під час переговорів між Україною та “керівництвом республік”.

Він додав, що зараз це неможливо, тому що на Донбасі ведуться бої, однак він сподівається, що такі переговори відбудуться в майбутньому.

Чому це важливо: Таким чином Путін підтвердив, що російські війська, яким уже дозволено зайти в так звані “ЛНР” і “ДНР”, можу брати участь в наступальних операціях на підконтрольні Києву території Луганської і Донецької області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!