4 Березня, 2024
Наші люди наважилися на це: 15 хв тому понад тисячі людей вийшли на вулицю і заявили Путіну, що…

Наші люди наважилися на це: 15 хв тому понад тисячі людей вийшли на вулицю і заявили Путіну, що…

Сьогодні ввечері, 22 лютого, сотні маріупольців зібралися на Театральній площі на акцію на підтримку незалежності та суверенітету України.

Люди прийшли з прапорами України та плакатами, співали гімн України.

У центрі Маріуполя зібралося близько 300 людей. На плакатах були написи: «Росія – країна-агресор» та «Маріуполь – це Україна!».

Біля драмтеатру кілька разів звучав гімн України, який виконали хором місцеві жителі.

Одна з учасниць масового заходу — доцент кафедри культурології Маріупольського державного університету та історик Ольга Демидко наголосила, що, знаючи таку багату історію своєї країни, ми маємо пишатися тим, що живемо в Україні.

«Наразі я стикаюся з тим, що іноді наша молодь не усвідомлює, що треба пишатися своєю Батьківщиною. Тому хочу просто всіх закликати: розмовляйте українською.

Я часто прошу про це своїх студентів, коли вони відповідають мені на семінарах, потім вони самі звикають до цього. Давайте будемо ближче один до одного.

Маріуполь у моєму серці, я люблю своє місто та всіх його мешканців. Я впевнена, що правда та добро переможе. Слава Україні!» — выступила Ольга Демидко перед собравшимися.

Варто також зазначити, що Ольга Демидко є автором блогу на MRPL.CITY та веде авторську рубрику «Маріуполь театральний» на «Маріупольському телебаченні».

До учасників акції приєднався лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, який сьогодні приїхав до Маріуполя з концертом, що проходив у драмтеатрі.

«Хотілося б сказати кілька слів підтримки та подяки за те, що ви є, бо якби не ви – ми вже втратили б з вою країну.

Ми не боїмося, ми вдома, і ніхто нас звідси нікуди не вижене. Слава Україні!” — виступив Андрій Хливнюк і заспівав гімн України разом із патріотично налаштованими городянами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!