21 Липня, 2024
“Моя донечка. Я маю нарешті можливість її обійняти” – мама “Пташки” про першу розмову після обміну

“Моя донечка. Я маю нарешті можливість її обійняти” – мама “Пташки” про першу розмову після обміну

Інтернет видання time.vichenews.fun  з посиланням на 24tv.ua повідомляє.

Про це в ефірі національного телемарафону розповіла мама “Пташки” Світлана Поліщук. Вона зазначила, що донька зателефонувала їм пізно ввечері.

“Привіталася. Її перші слова були іноземною мовою, але не російською. Я спочатку не зрозуміла, бо був чужий номер. Не зрозуміла, хто. Проте моя донечка сказала: “Хто з тобою може так вітатися?”. Я почула дуже рідний голос. Я зрозуміла, хто це подзвонив”, – пригадала жінка.

“Пташка” тримається

За словами Світлани, дзвінок доньки став для неї приємною несподіванкою. Вона сподівається, що скоро зможе побачити доньку.

Катруся тримається. Вона молодчинка. Як трималася, так і тримається. Дуже хочеться її вже побачити, дуже хочеться обійняти, але я вдячна всім, хто долучився до цього обміну. Я маю нарешті можливість її обійняти, – сказала мама Катерини.

Жінка бачила фото, де її донька на волі. Світлана не встигає переглядати всі новини. Вона цілий день відповідає на телефоні дзвінки.

Що відомо про обмін полоненими 21 вересня: коротко

Україна провела другий обмін російських окупантів на оборонців “Азовсталі”. Це відбулося у Чернігівській області Додому повернулися 215 захисників та захисниць. У Службі безпеки розповіли, що у межах обміну до росії поїхав державний зрадник віктор медведчук.

Важливо, що росія повернула керівників оборони Маріуполя. Мовиться про Дениса Прокопенка, Святослава Паламара та Сергія Волинського. За умовами обміну вони до кінця війни перебуватимуть у Туреччині.

“Слава Україні, пане президенте! У нас все добре, стан здоров’я задовільний. Дякуємо вам і всій команді за все, що ви зробили”, – сказав командир полку Прокопенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!