24 Липня, 2024
Хочете вишеньку на торті сьогоднішнього дня!? Тільки що стало відомо, що з Криму зі всім багажем втекли «прем’єр» Аксьонов і спікер «держдуми» півострова Костянтинов

Хочете вишеньку на торті сьогоднішнього дня!? Тільки що стало відомо, що з Криму зі всім багажем втекли «прем’єр» Аксьонов і спікер «держдуми» півострова Костянтинов

Із Криму в ніч на 17 серпня виїхав «прем’єр» Сергій Аксьонов і спікер «держдуми» півострова Володимир Костянтинов. Втеча відбулася після того, як обом діячам подзвонив куратор із Москви.

Про це повідомили 24 каналу джерела в розвідці.

Для успішної «евакуації» окупанти перекривали на ніч кримський міст.

Наразі українським службам відомі не лише деталі втечі, а й конкретне місце перебування цих ставлеників кремля.

Московський куратор повідомив гауляйтерів про ймовірну небезпеку для їхніх життів. Тоді окупаційні лідери почали поспіхом вивозили з Криму своїх жінок і дітей. Вивезли навіть коханок, яких посадили в машини з охороною. Підлеглі «прем’єра» всю ніч знищували документи.

Наразі родини «політиків» перебувають у Ростові, де оселилися в одному з готелів. Активно заливають страх у місцевих ресторанах і святкують власне «рятування». Про повернення до півострова наразі не мовиться, – розповіли наші джерела.

За даними розвідки, представники окупаційної влади розпорядилися викладати сфабриковані відео у соцмережі та ЗМІ. Записи будуть буцімто записані у Криму.

Цілком ймовірно, що для розв’язання певних задач гауляйтери можуть повертатися на кілька годин, але, схоже, відтепер житимуть у росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!