17 Квітня, 2024
Могилевська мріє змінити Гімн України: зірка уже придумала нові рядки…

Могилевська мріє змінити Гімн України: зірка уже придумала нові рядки…

Популярна співачка і капітан “зіркової сотні” шоу “Співають всі!” Наталія Могилевська запропонувала нові перші рядки державного гімну замість “ще не вмерла України і слава, і воля”.

Про те, як могла би могла зазвучати головна святкова пісня нашої держави, артистка сказала за лаштунками грандіозного шоу “З Днем народження, Україно!”, яке глядачі каналу “Україна” побачать 24 серпня о 17:40.

Чому Могилевська хоче змінити Гімн України?

Насправді, ніякого “злого” умислу співачка не має. І нікого не змушує змінювати текст гімну.

“Я все роблю для того, щоб діти України були творчими і здобували освіту саме в моїх руках. А ще у мене є така мрія – я хочу, щоб Україна стала настільки щасливою, щоб ми змушені були змінити перші рядки гімну і співали: “Буде вічно жити, буде вічно сяяти та розквітати наша прекрасна і неймовірна Україна”, – поділилась Могилевська на знімальному майданчику.

Могилевська мріє змінити Гімн України: зірка уже придумала нові рядки

Наталія Могілевська (фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Крім того, зірка розповіла, які часи за 30 років незалежності нашої країни вважає найзнаковішими для себе.

“Мені здається, найкращими роками були 90-ті, вірніше кінець 90-х і початок 2000-х років. Адже на них припав розквіт українського шоу-бізнесу. Саме тоді вперше проходили величезні концерти, виходили мої перші альбоми, вперше приїжджали до нас західні зірки… Тобто було народження нової української хвилі і нового шоу-бізнесу, який ми творили власноруч”, – зізналася зірка.

Могилевська мріє змінити Гімн України: зірка уже придумала нові рядки

Наталія Могілевська (фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Проте співачка впевнена, за всі ці 30 років вона зі своїми колегами по цеху зробили все, щоб українська пісня та культура ставали з кожним роком кращими, і сьогодні нам є чим пишатися.

“Український шоу-бізнес пережив кілька вибухів. Перші були в 90-х роках. Але тоді ми не знали технологій – робили все серцем. А сьогодні у нас ціла машина шоу-бізнесу – є біблії, технології, формати. Тому ця машина починає створювати величезну кількість артистів! І останні кілька років, після революції, безумовно найвибуховіші, тому що почало з’являтись багато україномовних артистів”, – розповіла вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!