21 Лютого, 2024
Ранок, 25 грудня в супермаркеті бабуся відриває аж 5 кульків а я їй кажу, що то тепер за гроші, а вона мені…

Ранок, 25 грудня в супермаркеті бабуся відриває аж 5 кульків а я їй кажу, що то тепер за гроші, а вона мені…

Вчора в супермаркеті бабця відриває п’ять кульків. Я кажу їй — то тепер за гроші, от написано. А вона — «та знаю я». Чотири кульки викладає на дно першого і зверху поклала ще яблука.

Так вона заплатить за один, а винесе п’ять.

Схема проста і буде поширюватися.

Нагадаємо, за безкоштовне розповсюдження пластикових пакетів суб’єктів господарювання каратимуть штрафом у розмірі від 1700 до 3400 грн, а за повторне протягом трьох років вчинення такого ж порушення – у розмірі від 3400 до 8500 грн. Виняток становлять біорозкладані пакети для упаковки у виробництві.

Нагадаємо, 1 червня 2021 року Верховна Рада заборонила використання пластикових пакетів на території України. Слід зауважити, що закон запрацює за пів року від дня набрання чинності. Штрафи за покарання – можуть призначати за дев’ять місяців після публікації. Розповсюдження може обернутися штрафом від 1,7 тис. грн до 3,4 тис. грн. Повторне порушення – від 3,4 тис. грн до 8,5 тис. грн.

Ця заборона не стосується біорозкладних пластикових пакетів, а також надтонких пакетів, призначених для пакування свіжої риби та м’яса, сипучих продуктів, для яких пакет є первинною упаковкою. Їхня заборона планується після 2023 року.

На зображенні може бути: текст «PułyA-C @PrytSLU вчора B супермаркет бабця вдривае п'ять кулькв. я кажу й To тепер 3а грош, от написано. A вона "та знаю я". чотири кульки викладае на дно першого i зверху поклала ще яблука. так вона заплатить за один, a винесе п'ять. схема проста i буде поширюватися.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!