19 Квітня, 2024
Ми починаємо нову революцію: Прямо в ці хвилини – Тимошенко та “ЄС” влаштували істерику! Раду трясе – бунт

Ми починаємо нову революцію: Прямо в ці хвилини – Тимошенко та “ЄС” влаштували істерику! Раду трясе – бунт

В парламенті бунт. «Євросолідарність», «Батьківщина» і «Голос» по суті зупинили роботу засідання і зажадали від прем’єра Дениса Шмигаля доповісти по ряду питань, серед яких, звичайно, тарифи. Повідомляє телеграм-канал “Klymenko Time”.

Глава фракції «Голос» Ярослав Железняк в своєму Telegram:

«На вимогу опозиції після 30 хвилинної перерви змінили порядок «години запитань до Уряду. 10 хвилин Кулеба. Весь інший час відповідає на питання Прем’єр по ковіду, локдауну і тарифами. Через тиждень темою «години Уряду» буде підготовка до опалювального сезону».

Загалом, такими темпами нас з вами і Раду відправлять на локдаун дуже скоро. Якщо не збити хвилю «корони» – то збити хвилю політичних атак опозиції на владу і припинити можливі протести.

Не змогла змовчати й лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко. Далі в оригіналі:

“Всі опозиційні фракції вимагають, щоб зараз була повністю змінена концепція взаємодії з урядом в цьому залі і щоб ми послухали про опалювальний сезон, як будуть виглядати тарифи і субсидії. Всі інші питання відставити убік”, – сказала з трибуни лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

“Ми сподіваємося, що зараз буде змінений порядок денний і ми зможемо заслухати прем’єр-міністра і задати питання, а країна послухає, як їй готуватися до зими”, – зазначила вона.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив перерву і запросив глав фракцій на нараду.

Відзначимо, що сама Юлія Тимошенко досі ніяк не прокоментувала корупційнй скандал із своїм сортником. Нагадаємо, що 13 серпня Нацполіція затримала керівника ДПЗКУ Андрія Власенко і його спільника в аеропорту “Жуляни” при спробі покинути територію України.

Також варто вказати, що досьогодні ключовими пропагандистськими темами Тимошенко є перевірені “Ні зростанню цін і тарифів на комунальні послуги” та “Не допустимо продажу рідної землі”. Від пізньої осені 2019 року “Батьківщина” з різною інтенсивністю демонструє свою опозиційність, причому доволі вибіркову, пише політичний оглядач Ігор Петренко.

Дивним чином ця історія збіглася в часі з підготовкою до нового політичного сезону. А оскільки сезон цей – не лише політичний, але й осінньо-зимовий, тобто опалювальний, то нескладно передбачити його напружений перебіг. Невідворотне і, як прогнозують, суттєве підвищення комунальних цін і тарифів, інфляція на ринку продовольства, можливі проблеми в реалізації земельної реформи даватимуть опонентам ЗЕкоманди чимало нових аргументів. А у влади – діаметрально інші задачі: мінімізувати опозиціонерам можливості піаритися на чутливих для населення темах. Головне – не допустити перетікання протестів на вулицю, що відчутно непокоїть владну команду. І не виключено що змушує її задавати ударів на випередження по опозиційних політичних структурах, які мають досвід у політичній боротьбі.

Подекуди, як у ситуації з “Батьківщиною”, ці удари видаються неспівставними із рівнем потенційних загроз. Немає наразі підстав вважати, що на осінь партія ЮВТ готує щось таке, чого владі варто всерйоз боятися. Принаймні з повідомлень на інформаційних ресурсах цієї партії немає нічого нового. Там стандартний набір тем: земля, тарифи, субсидії, ціни, зарплати і пенсії, робочі місця, енергетика, медицина і освіта тощо. Це легке покусування влади, а не підготовка настроїв до потужної хвилі протестів. Навіть такі новини зараз з’являються на сайті “Батьківщини” не так часто. Що й не дивно, адже міжсезоння…

Та не варто виключати, що партійний сайт не передає всієї глибини процесів, які відбуваються в оточенні Юлії Володимирівни, а насправді там готують владі “революційну ситуацію”. І відповідна інформація якимсь чином стала відома на Банковій. Де вирішили завдати превентивного удару.

Але більш близькою до реалій життя виглядає наступна версія: з Банкової спробували дати своїм ситуативним “партнерам-опозиціонерам” зрозуміти, що на цей момент президентська команда зміцніла настільки, що спромоглася реанімувати монобільшість у 226 з лишком голосів у Раді та більше не потребує “допомоги” при голосуваннях, за яку доводиться платити посадами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!