19 Квітня, 2024
“Лежать, як діди на полі бою”: В окупованому Севастополі за ніч вирубали 363 дерева. Які висаджували ті самі ветерани…

“Лежать, як діди на полі бою”: В окупованому Севастополі за ніч вирубали 363 дерева. Які висаджували ті самі ветерани…

В окупованому Севастополі за ніч вирубали 363 дерева. Які висаджували ті самі ветерани тієї самої війни. Лежать, як діди на поле бою. Можемо ж повторити! Девіз не змінний, як і варварські традиції.

В окупованому РФ Криму, де пройшли масштабні обшуки і затримання, за ніч вирубили 363 хвойних і листяних дерев в Козачій бухті Севастополя.

Про це повідомляє Telegram-канал “Кримська ластівка”.

ТОВ “Стандарт-Строй” планували вирубати в Козачій бухті дерева для будівництва новобудов. Як повідомили в Forpost, рішення про відмову для “Стандарт-строй” ще немає. Але, як можна припустити з фото, вони вже вирубили дерева. Так званий губернатор Михайло Развожаєв заявляв, що зведення будівель нічого не порушує за законом і відмовити фірмі уряд не може.

В Козачій бухті з більш ніж двох тисяч вічнозелених дерев залишилася тільки тисяча. Серед них, окрім кипарисів, слив, софори японської і гімалайського кедра, – червонокнижні східний широкогілочник і ясен, а також зникаючий атласький кедр.

Також передбачене будівництво хочуть почати в водоохоронній зоні Чорного моря, що катастрофічно вплине на екологічну ситуацію.

Анатолий Штефан “Штирлиц”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!