18 Червня, 2024
Його взяли! 3амах на Зеленського: екстрене рішення – позбавлення волі. СБУ на ногах, зреагували вчасно

Його взяли! 3амах на Зеленського: екстрене рішення – позбавлення волі. СБУ на ногах, зреагували вчасно

Івано-Франківський міський суд засудив до трьох років позбавлення волі чоловіка, який заявляв про підготовку замаху на президента України Володимира Зеленського. Зокрема, він заявив про нібито мінування резиденції “Синьогора”, куди президент їхав на Новий рік. Про це повідомляє Єдиний державний реєстр судових рішень.

Судді призначили таке покарання через непогашену раніше судимість, – йдеться у вироку Івано-Франківського міського суду.

Повідомляється, що мова йде про інцидент в грудні 2020 року. Обвинувачений зробив розсилку на електронні пошти СБУ та інших відомств, в якій заявив про підготовку замаху на Зеленського в Карпатах. У листі була фраза “Я готую замах на президента України в Гуті”.

Правоохоронці оглянули резиденцію “Синьогора”, куди повинен був приїхати Зеленський, але не знайшли вибухових пристроїв і вибухових речовин.

Чоловік зізнався, що написав листа, щоб у Володимира Зеленського було більше охорони. Він пояснив, що намагався перевірити готовність правоохоронних органів для забезпечення захисту Зеленського, вважав за необхідне залучити ще більше осіб для його охорони. Чоловік зазначив, що таким чином він хотів і щось змінити в країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!