18 Травня, 2022
Головний банкір РФ – Ельвіра Набіулліна звернулася до росіян: Якщо коротко – “нам пи#дец!”.

Головний банкір РФ – Ельвіра Набіулліна звернулася до росіян: Якщо коротко – “нам пи#дец!”.

За допомогою українських хакерів вдалося отримати звернення голови Центробанку РФ Ельвіри Набіулліни до колективу. З нього випливає, що у колективі російського Центробанку (аналог українського НБУ) паніка, голова відомства спробувала заспокоїти колектив, а також зазначила, що “всі хотіли, щоб цього не сталося”.

Відео опублікував на своїй сторінці в Telegram радник голови МВС України Антон Геращенко. Набіулліна спробувала заспокоїти колектив, який через жорсткі санкції по всьому світу змушений багато працювати і намагається врятувати фінансову систему РФ.

“Ми всі хотіли, щоб це не сталося. Але ми все зробили, щоб наша фінансова система і ми як центральний банк могли впоратися… Ми втомлюємося, стаємо нервовими і дратівливими. Від нас зараз багато залежить. Потрібно зупинити будь-які розбіжності й просто допомагати будь-яким колегам… Іноді це просто слова підтримки… Давайте не будемо вступати в політичні чвари на роботі… Вони тільки випалюють сили. Я вважаю своєю особистою метою зробити так, щоб люди і компанії пройшли цей період з якомога меншими втратами”, – сказала вона.

Джерело

Копіювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!