27 Лютого, 2024
Нaстyп Пyтiнa прoвaливcя – а “Буки” раптово загорiлися на ходу, а танки тонуть у багнюці: в мережі показали, як Росія “вторrалася” в Україну

Нaстyп Пyтiнa прoвaливcя – а “Буки” раптово загорiлися на ходу, а танки тонуть у багнюці: в мережі показали, як Росія “вторrалася” в Україну

На тлі недавнього напруги ситуації на кордоні між Україною і Росією остання частіше стала хвалитися потужністю своїх збройних сил. Зокрема, російське Міноборони публікує кадри військової техніки, яка успішно виконує завдання на навчань, хоча в Мережі регулярно спливають ролики, на яких видно зворотну ситуацію. YouTube-канал “OBOZREVATEL” опублікував добірку таких конфузів.

Наприклад, російська військова техніка часто демонструє досить низьку надійність і регулярно збоїть. У квітні 2015 року в мережі з’явився невдалий навчальний запуск ракети військовими, на якому видно, як запущена ракета піднялася в повітря приблизно на 100 метрів, після чого впала прямо на стартову позицію. Чи є в результаті інциденту постраждалі невідомо.

У тому ж 2015 році на параді на честь 9 травня в місті Чита загорівся зенітно-ракетний комплекс “Бук” прямо під час їзди, коли за парадом спостерігав натовп глядачів.

Без проблем не обходиться і ВМФ РФ. З нагоди професійного свята відбувся захід, на якому корабель повинен був зробити кілька демонстраційних пострілів. В результаті одна з ракет розвалилася на частини, а кілька інших впали в море. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

До цього ми повідомляли, що Володимир Зеленський зробив звернення з приводу нападу Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!