24 Липня, 2024
Дівчинці 17 років, ваriтна, батьки не знають що робити, і тут приїжджає її обранець. Те що було далі шоkувало всю родину…

Дівчинці 17 років, ваriтна, батьки не знають що робити, і тут приїжджає її обранець. Те що було далі шоkувало всю родину…

Доньці 17, зізналася що ваriтна. Мама жменями п’є валокордин запиваючи валеріаною, тато відкрив 20-річний Мартель зі сльозами на очах. Всі чекають того самого батька дитини.

І ось до будинку під’їжджає червоний новенький Феррарі, виходить солідний молодий чоловік в костюмі від Кардена і черевиках з червоного бегемота.

Він заходить і починає свою промову попутно заспокоюючи батьків дівчини:

– Загалом така ситуація, я дуже впливова і відома людина. У мене є дружина і діти, і я не можу їх кинути, але і вашу дочку я так не залишу. Тому я пропоную наступне:

Якщо Ваша дочка народить хлопчика, то він успадкує два моїх заводи, 20 мільйонів доларів, освіту в Гарварді, а Ваша дочка довічне утримання в розмірі 2 млн на рік.

Якщо вона наpодить дівчинку, то вона успадкує мою фабрику, 10 мільйонів доларів, освітy в Oxforde, Ваша дочка – довічне утримання в 1млн. Ну але завтра ми поїдемо в хорошу клініку і подивимся чи вона дійсно ваrітна..

Тут підводиться батько, ставить чарку на стіл, підходить до мужика, кладе йому руку на плече і каже:

– Якщо ні, Тоді ти nерсnuш з нею ще раз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!