24 Липня, 2024
19-річна дівчина неочікувано народила дитину, навіть не здогадуючись про свою вагітність…

19-річна дівчина неочікувано народила дитину, навіть не здогадуючись про свою вагітність…

Морган Лант з Колчестера, Англія, любила галасливі вечірки, щасливо проводила час зі своїм хлопцем і найближчим часом не збиралася заводити дітей. Але доля розпорядилася інакше.

Дівчина гостювала вдома у свого 19-річного коханого Тома Керрі, де вночі прокинулася, відчувши сильний біль в животі. Морган прийняла знеболювальне, сподіваючись, що все минеться. Але їй ставало гірше. Налякана британка вирішила, що в неї апендицит, і вони з хлопцем, не гаючи часу, вирушили в лікарню.

Однак там пару чекав сюрприз. Лікарі сказали дівчині, що повинні перевірити, чи не вагітна вона. На що Морган лише розсміялася у відповідь, запевняючи, що вже три роки приймає проtuзаплідні. І живота у неї теж не було видно. Але медики наполягали і в підсумку повідомили, що вона не просто в положенні, а ось-ось народить. Ця новина призвела закоханих в ш0k.

“Я не могла повірити, що 9 місяців носила дитину, нічого не підозрюючи. Я була шокована, а Том почав плакати. Ми думали про дітей, але тільки після 25. Однак я знала його з 13 років, і ми любили один одного. Так що я була рада, що він знаходився поряд.”

Через десять годин на світ з’явилася донька Тома і Морган. Дівчинка була абсолютно здорова, а мама і тато, попри шок, — щасливі. Їм довелося прискорено готуватися до життя в новому статусі батьків, але це тільки зміцнило їхні відносини. І у своїй дівчинці вони не чують душі.

“Дівчинка була найбільшим потрясінням в моєму житті, але і найкращим”, — сказала британка.

Морган каже: “Мої друзі запитували, чия це дитина. Вони були шоковані, коли я сказала, що вона моя”.

Дівчинку назвали Алайя, зараз їй вже сім місяців, і молода сім’я живе з батьками Тома в Колчестері, поки вони збирають гроші на своє власне місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!