20 Липня, 2024
А тих українців, яких не влаштовує наша держава або закони, ласкаво просимо в інші країни – Тарас Кремінь

А тих українців, яких не влаштовує наша держава або закони, ласкаво просимо в інші країни – Тарас Кремінь

Мовний омбудсмен Тарас Кремінь порекомендував противникам закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” переїхати в інші країни, де ті будуть відчувати себе комфортніше.

Про це 6 серпня говориться в повідомленні Уповноваженого із захисту державної мови на сторінці в Facebook .

Чиновник нагадав, що місяць тому було прийнято “історичне рішення” Конституційного Суду України, яким мовний закон був визнаний конституційним.

“У ньому зазначено, що загроза українській мові рівноцінна загрозу національній безпеці України, існування української нації і її держави, оскільки мова – це своєрідний код нації, а не тільки засіб спілкування”, – зазначив Кремінь в ефірі передачі “Про Порі”.

Також омбудсмен звернувся до незадоволеним і критикам такого закону.

“Кого не влаштовує наявність Уповноваженого із захисту державної мови, мовного закону, кого не влаштовує українську державу, – сформулюйте це все перед своєю відправкою в інші країни, де, на вашу думку, ви будете почувати себе комфортно”, – заявив Кремінь.

Чиновник підкреслив, що громадяни України, які здійснюють свою громадську, політичну, освітню, професійну траєкторію в цій країні, повинні поважати і виконувати Конституцію України та її закони.

“Поважайте український народ, який століттями боровся своє право на незалежність і продовжує сьогодні боротися з окупантом на фронті на сході нашої країни”, – додав Кремінь.

Відео: мовної омбудсмен Тарас Кремінь звернувся до противників “мовного закону”

А як вважаєте ви? Погоджуєтеся з омбудсменом?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!