25 Липня, 2024
5 хвилини тому! Переворот – просто в Раді. Тимошенко все. Підклала свиню – їй кінець. Винести Леді Ю

5 хвилини тому! Переворот – просто в Раді. Тимошенко все. Підклала свиню – їй кінець. Винести Леді Ю

Народні депутати подали 1 230 поправок до законопроєкту президента Володимира Зеленського №5599, яким глава держави хоче побороти олігархів.

Про це говорить депутат Верховної Ради від фракції “Голос” Ярослав Железняк у Telegram.

Він додав, що до іншого важливого законопроєкту №5600, який називають “антиахметівським”, народні обранці подали “трохи більше” поправок – 10 300.

За словами депутата, розглядати ці проєкти Рада буде на наступній сесії, яка розпочнеться 7 вересня.

Нагадаємо, 1 липня парламент у першому читанні ухвалив президентський законопроєкт №5599 “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)”.

Закон про те, щоб чітко визначити, хто в Україні олігарх, а хто ні, і скласти список з таких людей. Крім того, він зобов’язує олігархів подавати декларації про доходи і накладає на них низку обмежень.

Варто зазначити, що цей закон для багатьох депутатів, як палки в колеса. Не винятком стала і Юлія Володимирівна. Таким чином, до речі, намагались топити і Антиколомойський закон.

Останні завуальовані заяві Тимошенко на підтримку олігархів вже нікого не здивують Адже під час підрахунку голосів за закон про олігархів, ніхто на Тимошенко і не враховує, розуміючи її сутність – писав журналіст Сергій Лещенко.

Така ситуація ставить Тимошенко в незручне становище. Адже упродовж всієї політичної кар’єри Тимошенко декларувала боротьбу з олігархами, а зараз вони стали її головною опорою. Вона безвилазно присутня в телеефірах олігархів, вони утримують її депутатів.

Сама Тимошенко тепер не критикує ні Ахметова, ні Коломойського, ні Медведчука, ні навіть Порошенка, а тільки незрозумілі “міжнародні фінансові корпорації”.

Ще в далекому у 2018 році – Журналісти програми “Схем” з’ясували, що лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко непублічно проводить перемовини з Віктором Пінчуком, хоча публічно декларує боротьбу з олігархами.

А вже у 2020 році, перед місцевими виборами, у двох телевиступах — на каналі Ріната Ахметова і на каналі Ігоря Коломойського — Юлія Тимошенко оголосила себе і свою партію «Батьківщина» альтернативою Володимиру Зеленському та його партії «Слуга народу». У цих заяв, безсумнівно було і тактичні, і стратегічні цілі, підкріплені олігархічною підтримкою.

Згодом, Юлія Тимошенко публічно виступила проти закону щодо”Приватбанку”, журналіст Сергій Лещенко зазначав, що не варто дивуватися, якщо серед спонсорів її партії незабаром виявиться олігарх Ігор Коломойський.

Тимошенко публічно виступала проти законопроєкту про неповернення “Приватбанку” – того самого, який є другою умовою, яка відкривала Україні понад 8 мільярдів доларів допомоги в умовах кризи. Виступаючи з трибуни Ради, Тимошенко звинуватила в тому, що Україна перетворюється на “бананову республіку”.

Абсурд в тому, що аналогічний докір – перетворення України на бананову республіку – Тимошенко може адресувати сама собі. Адже за часів її другого прем’єрства так само в умовах кризи вона просила про порятунок саме МВФ.

При чому це був сценарій “бананової республіки” в квадраті – адже, пообіцявши виконати вимоги МВФ, Тимошенко отримала більше 10 мільярдів доларів, але при цьому примудрилася не виконати взяті зобов’язання. І тут можна було би радіти хитрості Тимошенко, але це був класичний “кидок” міжнародної фінансової інституції. Це зрештою призвело до того, що відповідальні за відносини з Україною посадовці МВФ були покарані та навіть звільнені, що в подальшому суттєво підірвало репутацію України у фінансовому світі.

І от зараз знову, Юлія Володимирівна з трибуни починає всіх запевняти що не повязана з олігархами і в той же час відмовляється голосувати за законопроект президента, який направлений саме на боротьбу з ними.

“Мене важко звинуватити в тому, що я десь там за олігархів. Я єдиний політик, якого…” – почала вона, а після того, як сміх у Раді вщух, продовжила: “Я єдиний політик, якого саме олігархи кидали до в’язниці”.

Також політикиня назвала законопроєкт “трешем” та спробою легалізувати олігархів, тому що передбачені для них покарання “смішні”.

Ну а що ж мала сказати Леді Ю. Звичайно, депутатми не вигідний такий розклад, адже цей законопроект добряча палка в колеса для депутатів і фракцій, які годуються з рук олігархічної системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!