25 Липня, 2024
Знайте, ніколи не пізно! Вона стала мамою в 60 років. Ось, як живе і виглядає її дочка, якій вже 6 років

Знайте, ніколи не пізно! Вона стала мамою в 60 років. Ось, як живе і виглядає її дочка, якій вже 6 років

Вона народила в 60 років…

Розпускалися чутки і плітки про те, що дитина народилася хворою, неповноцінним, або ж обов’язково буде хворіти в майбутньому.

На всі ці висловлювання Галина ніяк не реагувала, вона стверджувала, що якщо вона так зробила, значить на це була причина.

Перші, серйозні відносини у жінки були ще в юності. Вони одружилися і незабаром в сім’ї народився син.

Але так склалися обставини, що пара розлучилася, а Галина стала виховувати хлопчика одна. Коли їй виповнилося 50 років, вона познайомилася з чоловіком на 8 років молодше неї. Це була любов, у пари зав’язалися стосунки. Галина не вірила своєму щастю.

Але сталася трагедія, йде з життя її син …

Олексій, всіляко підтримував свою кохану, вони разом прожили це горе. Незабаром він робить пропозицію жінці, і вони одружилися. Але в подальшому стали замислюватися про дітей. Хоч Галина була вже і в віці, вона все ж таки зважилася на вагітність. Вона не слухала лікарів, які не радили цього робити. На щастя, їй вдалося виносити і народити здорову дочку. Маленьку назвали Клеопатрою, вона народилася 16 січня 2015 року.

Зараз дівчинці вже 6 років. Вона дуже весела, активна і життєрадісна. На даний момент, її абсолютно не турбує той факт, що батьки вже не молоді.

Галина Шубеніна згадує, що коли малятко народилася, все навколо твердили що дівчинка буде хворий і неповноцінною. Але це не так, за своїм розвитком вона ні чим не гірше за своїх однолітків, і абсолютно здорова.

Дівчинка відвідує дитячий сад, займається народними танцями. Батьки завжди приділяють їй багато уваги, а вихователі відгукуються про неї тільки позитивно.

Клеопатра для багатьох стала добрим знаком. Галина каже, що багато її подруги, які не могли завагітніти, поспілкувавшись з малятком незабаром ставали мамами.

Коли сім’я разом на прогулянці навколишні думають що це внучка з бабусею і дідусем, і дуже дивуються коли Клеопатра кличе їх мамою і татом. Але батьків цей факт не турбує.

На даний момент Галина зараз пенсіонерка, вона отримує 18 тисяч рублів з усіма доплатами, а заробіток Олексія – 16 тисяч рублів. Як для Москви це не великі гроші і подружжю доводиться весь час економити. Але не дивлячись ні на що, Галина щаслива, що у неї є дочка, адже саме малятко подарувала їй щастя і надію на життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!