21 Липня, 2024
Жінка медведчука – Марченко: Я готова рoзпoвiсти людям правду: Зeлeнcькuй приїжджав до нас додому і ми з Віктором обговорювали спільні проекти

Жінка медведчука – Марченко: Я готова рoзпoвiсти людям правду: Зeлeнcькuй приїжджав до нас додому і ми з Віктором обговорювали спільні проекти

У 2016 році Оксана Марченко покинула шоу Х-фактор на СТБ, який очолювала шість років. В інтерв’ю “Стране” телеведуча розповіла, що її змусили піти з політичних причин.

“Х-фактор”, “Україна має талант” – проекти, яким я віддала найкращий час свого життя. 13 сезонів! Тоді у цих шоу були найкрутіші рейтинги, які більше нікому і не снилися. Невже ви думаєте, що я за своїм бажанням пішла б? “, – говорила Марченко.

Звільнення, за її словами, відбулося так.

“Одного разу до мене додому приїхав Володимир Бородянський, який тоді був керівником холдингу StarLightMedia, і запропонував мені звільнитися за власним бажанням. Він наводив багато аргументів, але в цілому все зводилося до того, що я стала неугодною. Вони хотіли позбутися мене за всяку ціну” , – розповідала Марченко.

На її думку, це було прямо пов’язане з політичною діяльністю Віктора Медведчука.

“Це була дискримінація мене, як дружини, через політичну позицію і поглядіи чоловіка. Власники холдингу зіграли в цьому не останню роль. Ці події припали якраз на той час, коли в Україні посилився розгул націонал-радикалів, нагніталася ненависть до так званих “ворогів народу” в нашій особі, та й диванні тролі створювали відповідний фон в соцмережах. і власники холдингу вирішили, що простіше принести мене в жертву, ніж виправдовуватися “, – заявляла Оксана” Країні “.

За її словами, те ж саме відбулося пізніше на “Танцях з зірками”, які з 2018 року виходили на “плюсах”.

Свій відхід з цього шоу Оксана Марченко пояснила хвилею Хейта в соцмережах.

“Те ж саме, що відбувалося на” Танцях “. І там, і там власники каналів за рахунок мене вирішували свої питання по дискредитації мого чоловіка. Я хотіла б написати це великими літерами, жирним шрифтом, щоб до всіх цих діячів, нарешті, дійшло : Віктор – патріот України. І я завжди буду його підтримувати, скільки б бруду на нас ні виливалося “, – заявила Оксана.

Весь цей конфлікт з керівництвом “1 + 1” відбувався після того, як телеканал довго умовляв Оксану Марченко взяти участь в проекті.

Однак потім її почали посилено пресувати націонал-радикали, і керівництво “плюсів” дало задню.

Цікаво, що Оксана при цьому є міноритарним власником “1 + 1” – у неї 8,22% акцій телеканалу. Правда, впливати на ситуацію в “плюсах” даний пакет не дозволяє. Тим не менш, він також виявився під санкціями – як і всі активи подружжя Медведчука-Марченко.

Чому ввели санкції проти Оксани Марченко?

Телеведуча давно знайома і з Володимиром Зеленським, який, будучи шоуменом, крутився в тих же сферах, що і Марченко. За її словами, він навіть приїжджав додому до неї і Медведчука, щоб обговорити спільні телепроекти.

А сьогодні Оксана Марченко звернулася офіційно:

Також вони з Зеленським перетиналися на премії “Телетріумф” у 2011 році.

Але вже президент Зеленський ввів проти подружжя Медведчука трирічні санкції – вони накладаються на все майно і активи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!