25 Липня, 2024
Зараз вся мережа буде гудіти: Генштаб вранці підтвердuв повнuй розгром сuл протuвнuка в Чорнобаївці- це вже 20-й раз!!!

Зараз вся мережа буде гудіти: Генштаб вранці підтвердuв повнuй розгром сuл протuвнuка в Чорнобаївці- це вже 20-й раз!!!

Збройні Сили України не втомлюються розбивати ворога у Чорнобаївці . Там нанесли 20 – й , вже ювілейний удар силам противника . Черговий розгром російським загарбникам у Чорнобаївці анонсував радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович . Генеральний штаб Збройних сил України інформацію про розбиття підтвердив .

Сили оборони завдали удару по позиціях ворога у районі населеного пункту Чорнобаївка . Ворог зазнав утрат в живій силі та техніці . Кількість уточнюється , – повідомили в Генштабі . Також там розповіли про активність ворога на Південнобузькому напрямку загалом . Російські загарбники там є не надто активними . Але при цьому вони підло обстрілюють наші позиції .

Як розповідав Арестович , удар наших Збройних Сил по позицiях російських окупантів у Чорнобаївці був ще о 12:00 15 травня . Станом на 13:00 там досі детонували боеприпаси . ЗСУ влаштували ворогу кілька ” Чорнобаївок ” Розгром росіян у селі на Херсонщині вже став легендарним . Українці жартома називають такі удари ” серіалом ” від наших мужніх захисників . Але , здається , російські загарбники нiчому не вчаться . Адже , окрім Чорнобаївки , наші ЗСУ розбивають ïх по кілька разів підряд ще як мінімум у двох місцях .

Другою Чорнобаївкою назвали селище Білогорівка на Луганщині . Там російські окупанти намагаються будувати переправу через річку Сіверський Донець .

Ще жодного разу спроба не була успішною . Там ворог зазнає великих втрат живої сили та техніки . Подейкують , що в цьому епізоді росіяни вже зазнали найбільших втрат з початку війни .

Наші воїни там навіть потопили їхній катер . З’явилась в ході війни з Росією ще й так звана морська Чорнобаївка .

Мовиться про бойові баталії на острові Зміїний . Українські воїни там вправно завдають ударів розпіареному Чорноморському флоту росіян . Острів важливий стратегічно , тому Україна воюватиме за нього до останнього й не поступиться .

Там вже потопили російські катери , знищили пункт управління та радіолокаційний пункт ворога . Як ЗСУ накрили позицiї ворожих мінометників : дивіться ефектне відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!