19 Липня, 2024
За упіймання цієї дівчини призначена нагорода в 1 мільйон доларів! Причина здивує…

За упіймання цієї дівчини призначена нагорода в 1 мільйон доларів! Причина здивує…

На вид цій молодій жінці 23 роки, вона навчається в датському університеті. І за його голову призначена нагорода в 1 мільйон доларів.

Її ім’я Джоанна Палану, вона забрала більше 100 життів бойовиків ИГИЛ. Саме тому бойовики її ненавидять і призначили таку нагороду за голову цієї дівчини.

Джоанна має ірано-курдські коріння і з малих років володіє зброєю. Вона народилася в таборі біженців і не з чуток знає, що таке обмеження прав жінок. Отримавши середню освіту в Данії, вона захотіла поїхати до Сирії, щоб на ділі відстоювати права жінок на Близькому Сході.

Вона звільнила безліч дівчат з сексуального рабства, воювала проти Асада, ИГИЛ, воювала з Курдами в Кобани.

В бою вона найчастіше грає роль снайпера. За її словами, іноді доводиться сидіти в засідці за 7-9 днів, що вчить витримці, терпінню та концентрації уваги.

Уряд Данії нарешті дізналася, навіщо Джоанн їздить на Близький Схід і заборонив дівчині залишати країну. Однак у 2015 році снайперша не витримала і поїхала в Катар. В результаті в неї відібрали паспорт і помістили у в’язницю на три тижні.

За словами Джоани, вона не могла вчинити інакше «Я не думала, що можу втратити все в боротьбі за свободу і безпеку».

Ця дівчина вирішила діями захищати слабких і знедолених, вона взялася за зброю заради цієї благородної мети. Але чи варто воно того? Дивіться самі.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!