25 Липня, 2024
Як ви думаєте що це в нього на голові? Не повірите насправді що це, але коли таке вперше побачив, я жахнувся…

Як ви думаєте що це в нього на голові? Не повірите насправді що це, але коли таке вперше побачив, я жахнувся…

Літній житель Індії за 95 років життя жодного разу не стриг волосся і вважається божеством у своєму селі. Довжина пасом старого перевищує сім метрів, але він упевнений: у них міститься уся його сила. Хоча така зачіска приносить більше проблем, ніж задоволення, індієць навіть не думає позбуватися її.

Люди часто не стрижуться роками, але 95-річний старий з індійського штату Карнатака, якого місцеві жителі називають Доддапалія, переплюнув усіх. За своє життя він жодного разу не ходив до перукаря, і його кучері зросли на сім метрів.

Здалеку зачіска Доддапалії нагадує велику кулю. Більше того, у своєму рідному селі старий вважається божеством.

Доддапалія дуже радий підвищеній увазі до власної персони і без удаваної скромності називає себе “представником Бога на Землі”. Чоловік вважає, що у його волоссі зберігається сила і секрет довголіття.

Хоча зачіска приносить власникові більше проблем, ніж задоволення, він не збирається щось змінювати у своїй зовнішності.

Втім, самому старому з волоссям поратися не доводиться — за нього це роблять шанувальники. Сусіди Доддапалії щодня навідуються до старого, щоб його розчесати, і для індійця ця процедура не з приємних.

Через довжину пасма чоловіка сплуталися і перетворилися на дреди.

Більше того, Доддапалія не пам’ятає, коли востаннє мив голову і сам брав до рук гребінець. Можливо, у нього на це просто немає часу, адже щодня йому доводиться спілкуватися з парафіянами, вислуховувати їх скарги і давати життєві поради, за якими до нього приходять люди.

Джерело:kenguru.plus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!