18 Червня, 2024
“Як тобі не cоpомнo, ти за гроші продаси рідну маму”: Порошенко озвучив хто замовив тітушок під його будинок

“Як тобі не cоpомнo, ти за гроші продаси рідну маму”: Порошенко озвучив хто замовив тітушок під його будинок

Петро Порошенко звинуватив Офіс президента в штурмі свого будинку ТІТУШКИ в селищі Козині. Екс-президент України Петро Порошенко пізно увечері 9 жовтня прибув в Козин, де ТІТУШКИ намагалися взяти штурмом його будинок.

Він звинуватив в події Офіс президента. Історію зі штурмом свого будинку він назвав “брудним сценарієм” і запевнив, що організований він на гроші з держбюджету.

Пригадав Порошенко президенту і офшорний скандал, висловивши думку, що скандал в Козині – це спроба відвернути від нього увагу. ” Ви за це відповідатимете.

За бездіяльність правоохоронних органів, Володимир Олександрович, Ваш Офіс роздає накази про покупку тітушек, Ваші бандити, починаючи з Колі Оболонського і закінчуючи заступник голови Вашого Офісу, посилають їх сюди. Ми Вас точно не боїмося. А ось Ви нас боїтеся і робите такі дурниці. і за це будете відповідати “, – сказав Порошенко.

ЩО вІДОМО У суботу, 9 жовтня, десятки тітушек були звезені під будинок екс-президента. На захист Порошенко до місця подій приїхали його прихильники, серед яких виявилося багато ветеранів війни на Донбасі.

Між двома групами відбулося кілька сутичок , які вдалося розняти поліції. Було зафіксовано застосування сльозогінного газу. За останніми даними, в ході протистоянь ніхто серйозно не постраждав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!