19 Червня, 2024
Вже коли Порошенко не президент я відкрию всім правду про його сина – Олексія…

Вже коли Порошенко не президент я відкрию всім правду про його сина – Олексія…

Таке от пишуть ПРО СИНА ПОРОШЕНКОВідома мp-3ь сьогодні на захист ухильника Зеленського виступила і заїкнулася про сина Порошенко.Пора вже проговоритися і розповісти про те, що знав ще з літа 2014 року.

Тут все гранично просто. Син Порошенка Олексій сам добровільно пішов у військкомат і тільки потім поставив перед фактом свого батька.

Порошенко відмовляти сина не став, але пояснив йому, що якщо не дай бог він в полон потрапить, це може стати важелем тиску не стільки на нього, скільки на всю Україну – тому сам факт полону сина Президента і Верховного Головнокомандувача може стати найсильнішим деморалізуючим фактором на Армію і населення країни.Що зробив Порошенко?

Документи прикриття для сина на інше прізвище. Щоб навіть товариші по службі не знали, хто він. Олексій був командиром мінометної обслуги і не в тилу. Мінометні розрахунки не по тилах і штабам сидять.Ось і виходить, Зеленський 4 повістки через маму Римму отримав за місцем реєстрації і жодного разу не з’явився до військкомату, хоча знав про них, а син Порошенко сам в військкомат пішов добровільно захищати свою країну від агресора. !!!

і ось уявіть собі тепер, наскільки мені, знаючи це ще з 2014 року, бридко і огидно зараз слухати Зеленського, коли він починає говорити про Армії і війні.

Хоча, не тільки Зеленського бридко слухати і читати, коли вони на цю тему починають говорити або писати. (С)Віталій Олександрович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!