19 Липня, 2024
Вже 20-тий раз! ЗСУ успішно вдарили по Чорнобаївці – потрапили точно в “десяточку”. Скільки ще буде?

Вже 20-тий раз! ЗСУ успішно вдарили по Чорнобаївці – потрапили точно в “десяточку”. Скільки ще буде?

Улюблений “серіал” про Чорнобаївку продовжується! Збройні Сили України вже в 20 раз успішно вдарили по окупантах у цьому місці,передає корупція.інфо

Про це повідомив радник глави Офісу Президента Олексій Арестович. Українські військові потрапили точно в “десяточку”. Збройні Сили України вдарили по позиціях окупантів у Чорнобаївці ще о 12:00. Станом на 13:00 там досі детонують боєприпаси, як зазначає Олексій Арестович.

20-а Чорнобаївка. Удар був о 12:00. Детонація досі триває, – лаконічно написав Олексій Арестович.

Нагадаймо, що раніше Служба безпеки України опублікувала  перехоплену розмову окупанта з батьками. У ній він бідкається, що путінські вояки відмовляються їхати до Чорнобаївки, бо там вони загинуть.

Російські військові називають Чорнобаївку “чистилищем” для живої сили і кладовищем – для військової техніки”. Про це йдеться у розмовах окупантів, які перехопила СБУ.

Наш опорник тут на базі “чистилищем” називають. Він перебуває під постійним обстрілом. До нас люди бояться їздити, – зізнається матері контрактник зс рф.

Він називає війну “спецоперацією”, та жінка, яка на диво обізнана зі звірствами рашистів в Україні, не погоджується з сином-воякою. 

 Ага, у вас спецоперація, а дітей та дорослих скільки загинуло! Усе розбомбили ви там, – доводить вона.

У розмові з батьком окупант жаліється на нестачу військової техніки, озброєння та тупість командирів.

“У нас просто воювати нема чим… Нічого у нас немає: ні техніки, взагалі нічого важкого нема. Усе розбомбили. Приїхали до Херсона, на базу, тут взагалі ж*па: цвинтар вертольотів… все, накрило, нахрен, градами”, – бідкається загарбник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!