21 Липня, 2024
«Вся 9 рота, полягли всі 145 чоловік, ще й мінус 12 танків»: Трaгyчнa зaгuбeль на Дoнбaсi cкoлuхнyлa кpaїнy (Відео)

«Вся 9 рота, полягли всі 145 чоловік, ще й мінус 12 танків»: Трaгyчнa зaгuбeль на Дoнбaсi cкoлuхнyлa кpaїнy (Відео)

На своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» відомий блогер під ніком Necro Mancer, який ретельно відстежує ситуацію на Сході української держави, оприлюднив відео, де один з прихильників «русского мира» на Донбасі розповів страшні речі про загибель величезної кількості терористів одночасно, а також знищення дванадцяти танків «ДНР» на мінному полі.

За словами сепаратиста, 145 найманців Путіна загинули на Донбасі з вини покійного вже ватажка «Донецької народної республіки» Болотова.

Так, блогер пише в своєму блозі: «Казки від« Михалича »: 9-я рота пішла за наказом Болотова на ліво від дороги. Буквально відразу ж туди прилетів «Град» і накрилося 145 осіб. А ще був випадок, коли приїхав на Донбас «Волгоград» під Вергулівка в туман по мінному полю пустив наші танки в наступ. Тоді були розбиті дванадцять танків ».

 

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли, що терористи самопроголошених псевдореспублік Донбасу, незважаючи на оголошене «хлібне перемир’я» в зоні ООС щодня провокують сили ЗСУ , відкриваючи вогонь з забороненого Мінську домовленостями озброєння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!