25 Липня, 2024
Всесвітня мережа “Lidl” захoдить до Укpaїни: відкpиття пеpших супермаркетів конкуpента АТБ – вже відома інформація

Всесвітня мережа “Lidl” захoдить до Укpaїни: відкpиття пеpших супермаркетів конкуpента АТБ – вже відома інформація

Наразі компанія не робила жодних офіційних заяв та невідомо, коли саме відкриють супермаркет. Але… Перший супермаркет німецької мережі Lidl, яка може стати серйозним конкурентом для української АТБ, може з’явитись у Івано-Франківмьку.

Про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Він розповів, що у місті планували відкрити гіпермаркет французької родини Auchan SA – «Ашан Україна». Проте через карантин ця ідея зараз на паузі.

«Знаємо про те, що хоче відкриватися Lidl, тобто спершу Lidl мав би відкриватися в місті Івано-Франківську, і KFC, який теж має бажання відкрити свою мережу. От про це – ймовірніше», – сказав Марцінків.

Експерти вважають, що запуск торгової мережі займе понад рік, при цьому офіційного підтвердження від компанії досі немає. Це пов’язано із внутрішньою політикою – вона не афішує своїх планів.

Чому у Lidl низькі ціни?

Компанія купує товар великими партіями, відповідно і за низькими цінами, і може контролювати собівартість. Також їй не потрібні посередники, які можуть збільшити кінцеву ціну товару за рахунок доставки та інших факторів. Але в цих супермаркетах часом досить обмежений вибір товарів.

Загалом у супермаркетах Lidl розташовано близько двох тисяч унікальних продуктів. Оскільки це великі супермаркети, то кількість досить мала. В інших подібних – більше у 10-30 разів.

Цікаво, що ці магазини набагато менші за великі гіпермаркети, але більше невеликих «експрес-магазинів», що теж позитивно впливає на ціни. Адже компанія заощаджує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!