18 Червня, 2024
“Він не одружений”, – Ясько розкрила несподівані подробиці про Саакашвілі

“Він не одружений”, – Ясько розкрила несподівані подробиці про Саакашвілі

Нова кохана Михайла Саакашвілі депутат Єлизавета Ясько стверджує, що їхнім стосункам вже більше року.

Депутат Верховної Ради з фракції “Слуга народу” Єлизавета Ясько і третій президент Грузії Михайло Саакашвілі – пара. Давно блукаючі чутки улюблені підтвердили напередодні, коли в Мережі з’явилося їх спільну заяву з зізнаннями. Воно було опубліковано в акурат після затримання Саакашвілі в Тбілісі.

Через добу після драматичних подій Єлизавета погодилася поспілкуватися з журналістами ТСН і розкрила сенсаційні подробиці біографії Михайла Ніколозович.

Згідно загальнодоступної інформації, Саакашвілі офіційно перебуває у шлюбі. Його дружиною є громадянка Нідерландів Сандра Рулофс. Подружжя має двох дітей і буквально два тижні тому проводили сімейні канікули в Греції.

Однак, якщо вірити словам Ясько, в особистому житті екс-президента Грузії відбулися зміни, про які мовчать біографи. Виявляється, Саакашвілі розлучився з Рулофс, а Єлизавета – єдина жінка в його житті на сьогоднішній день.

“Він не одружений”, – стверджує парламентарій і додає, що їхнім стосункам вже більше року.

Більш того, Ясько знайома з мамою Саакашвілі і одним з його синів.

Єлизавета, яка зараз разом з однопартійцями знаходиться на з’їзді “слуг” в Трускавці, розповідає, що ще вчора була на зв’язку зі своїм обранцем. Затримання Саакашвілі для неї – це і особистий біль, і політична.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!