25 Червня, 2024
Він це серйозно?!”Ми ніколи не зупинимо війну, якщо не будемо говорити з Путіним” -Зеленський

Він це серйозно?!”Ми ніколи не зупинимо війну, якщо не будемо говорити з Путіним” -Зеленський

“На жаль, ЗМІ роблять усе, щоб зірвати будь-які можливості діалогу”. Президент України Володимир Зеленський вважає, що без спілкування з президентом Росії Володимиром Путіним ніколи не вдасться припинити війну на Донбасі й повернути всі українські території. Проте ЗМІ роблять усе, щоб зірвати будь-які можливості діалогу. Про це глава Української держави сказав в інтерв’ю виданню Politico Europe.

“Я впевнений, що ми ніколи не зупинимо війну, якщо не будемо говорити з Росією. Окремий кейс – це підтримка наших західних партнерів. Але якщо ми не будемо говорити з президентом Путіним, ми не зможемо повністю відновити Україну, повернути всі наші території… Ми ніколи не здаємося і вважаємо, що в будь-якому разі в питанні припинення війни ми будемо рухатися вперед і розмовлятимемо і з партнерами, і з Росією для того, щоб повернути людей і території”, – сказав президент України.

Зеленський зауважив, що “на жаль, ЗМІ роблять усе, щоб зірвати будь-які можливості діалогу”. “Навіть у межах «Нормандії» чи Мінського процесу. Це стосується саме тих медіа, які належать чи великим фінансовим структурам, чи політикам, які були у владі до мене та обіймали найвищі посади. У них у всіх є медіа. Вони їм належать – на превеликий жаль”, – зазначив Володимир Зеленський. У вересні в інтерв’ю словацькому економічному виданню Hospodárske noviny Зеленський заявив, що хотів би більшої ефективності від діалогу з Путіним.

Президент України розповів, що комунікація з лідером РФ “обмежена, але предметна”. Нагадаємо, у грудні минулого року “нормандський” саміт перервали заради переговорів Зеленського і Путіна. Також повідомлялося, що переговори двох президентів тривали понад годину. Під час спілкування з російськими ЗМІ лідер РФ заявив, що він залишився задоволений розмовою з українським президентом. При цьому, за словами Зеленського, у них з Путіним абсолютно різні погляди щодо повернення контролю над кордоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!