19 Липня, 2024
“В неї була мрія – заробити собі на навчання “: Страшна трагедія під Одесою. Авто на швидкості влетіло в кіоск з кавунами – 16-річна Надія в реанімації

“В неї була мрія – заробити собі на навчання “: Страшна трагедія під Одесою. Авто на швидкості влетіло в кіоск з кавунами – 16-річна Надія в реанімації

Під Одесою автомобіль “КІА” зніс лавку на узбіччі дороги, де 16-річна дівчинка продавала кавуни

У села Грибівка Одеської області в ДТП постраждала 16-річна Надія Балан. Вона продавала кавуни на узбіччі. Про стан дівчинки  розповіла мама постраждалої.

За її словами, зараз лікарі роблять все можливе, щоб врятувати її дочку, проте стан Надії вкрай важкий.

“У неї роздроблений таз, порвані нирка і селезінка, зламані ноги та ребра, пробита легеня. Медики кажуть, що вся надія на молодий витривалий організм”, – пригнічено говорить жінка.

Ірина каже, що батьки 32-річної водійки KIA вийшли на зв’язок і обіцяли матеріально допомогти, однак суми лікування в дитячій реанімації настільки високі, що залишаються непідйомними для багатодітної сім’ї, де живе Надя.

“Наша дочка хотіла заробити за літо собі на навчання в коледжі, а тепер ми змушені звернутися до всіх небайдужих людей”, – зізналася мама постраждалої дівчинки.

Всі, хто хоче допомогти і готовий переказати хоча б невелику суму (вартість чашки кави), може зробити це на картку батька Наді – Володимира Балана 5168 7451 0849 9267.

OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!