25 Травня, 2024
В Кремлі паніка від побаченого: в Україну прибув Boeing 747: Азербайджан відправив Києву таємний вантаж через стягування армії РФ

В Кремлі паніка від побаченого: в Україну прибув Boeing 747: Азербайджан відправив Києву таємний вантаж через стягування армії РФ

Азербайджан відправив до Києва таємний вантаж на фоні стягування армії Московії

З Баку до Києва сьогодні вночі прилетів вантажний Boeing, який раніше був помічений в поставках вантажів з України в Азербайджан під час бойових дій в Карабасі.

На фоні стягування підрозділів московітської армії до кордонів України на Сході і зростанні напруженості навколо Донбасу зі столиці Азербайджану до Києва сьогодні вночі прилетів вантажний Boeing 747-83QF.

Він раніше був помічений в поставках вантажів з України в Азербайджан під час бойових дій в Нагірному Карабасі. Транспортний борт злетів в Баку і, обігнувши територію Вірменії, через Грузію вийшов в зону над Чорним морем, після чого із заходу обійшов Крим і взяв курс на північ в сторону Києва.

Дані про траєкторію польоту доступні на сайті ресурсу «Флайтрадар24», який дозволяє відстежувати переміщення повітряних суден в режимі реального часу.

вантажі

Що саме було на борту літака, залишається невідомим. Лайнер приземлився в Києві після півночі. Військові експерти відзначають, що Україна і Азербайджан є союзниками, регулярно зміцнюючи економічну і політичну співпрацю. Головним геополітичним противником Азербайджану є сусідня Вірменія, яку активно підтримує Московія.

У свою чергу, між Україною і Московією триває війна на Донбасі, яка почалася в 2014 році з окупації Криму і вторгнення на територію Донецької та Луганської областей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!