19 Липня, 2024
Українці хапаються за голови: “Нафтогаз” ввів новий тариф на опалювальний сезон: ціна і умови

Українці хапаються за голови: “Нафтогаз” ввів новий тариф на опалювальний сезон: ціна і умови

ТОВ “Газопостачальна компанія” Нафтогаз України “ввела новий тарифний план на опалювальний сезон. З 9 серпня для побутових клієнтів діє план” Комфортний сезон “.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу компанії .

Як наголошується в повідомленні, особливостями тарифу є необхідність платити за газ рівномірними частинами щомісяця.

Ціна на газ в тарифному плані “Комфортний сезон” зафіксована на рівні чинного річного тарифу – 7,96 грн / куб. м з ПДВ без вартості розподілу (доставки).

Загальна сума до оплати в новому тарифному плані визначається при підключенні клієнта – відповідно до обсягу газу, який жителі конкретного домогосподарства в середньому споживають протягом опалювального сезону (в період з жовтня і до кінця квітня). Протягом семи місяців клієнт платить рівномірними частинами, а саме – 1/7 від вартості зарезервованого обсягу газу.

Необхідний обсяг газу в опалювальний сезон розраховується з огляду на історичні дані про використання газу конкретним клієнтом і відповідно до його типу споживання, серед яких: тип “Приготування їжі” (50 – 200 куб. М газу на місяць), тип “Приготування їжі і підігрів води “(150 – 500 куб. м газу на місяць), а також тип” Опалення “(800 – 20000 куб. м газу на місяць).

Щомісячну оплату за газ потрібно зробити не пізніше 15-го числа.

Тарифний план “Комфортний сезон” діє протягом опалювального сезону – 7 повних місяців: з 1 жовтня і до 30 квітня. Перехід на нову тарифну пропозицію можливий за умови відсутності заборгованості у клієнта. У будь-який період клієнт за бажанням може змінити тарифний план “Комфортний сезон”, вибравши інше доступна пропозиція від ГК “Нафтогаз України”.

Відзначимо, з 1 травня в Україні діє річна ціна газу. Вона не може змінюватися в бік підвищення. “Нафтогаз” визначив річний тариф на рівні 7,96 грн / куб. м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!