19 Липня, 2024
Трагічна помилка. Під час паводку водій ризикнув і поїхав через міст, який від ваги вантажівки просто перекинувся у воду (Відео)

Трагічна помилка. Під час паводку водій ризикнув і поїхав через міст, який від ваги вантажівки просто перекинувся у воду (Відео)

Підвісний міст у селі Урюм Чернишевського району Забайкальського краю лопнув в той момент, коли по ньому проїжджала невелика вантажівка, водій зміг вибратися, про це 23 липня власкору «Чита.Ру» повідомив заступник голови району Андрій Суханов.

«Водій проїжджав на маленькій вантажівці, міст лопнув. Він разом з автомобілем впав в річку, сам вибрався, але машини вже немає », – сказав Суханов.

Він зазначив, що село розділене на дві половини річкою Урюм і зараз одна його половина відірвана від зовнішнього світу.

«Раніше там був автомобільний міст, але під час першої повені його зруйнувало. Залишався тільки цей висячий міст, по ньому їздили легкові автомобілі. Ми вже вирішували питання з відновленням автомобільного моста, з Мінбудом було прийнято рішення, щоб відновити три прольоти, але так як річка велика, в даний час це зробити неможливо », – додав заступник голови.

Також він пояснив, що район представляв кошторис на повне відновлення моста на 32,5 мільйона: «Але проблема чи в тому, що таке не передбачене законодавством, то чи в економії грошей. Нам передбачили 4,7. Якщо відновимо частково, то в наступну повінь знову все понесе. В результаті заощадимо в цьому році, але економія буде неефективною. Краще витратити по максимуму, але зате міст стоятиме 300 років ».

Третя хвиля паводків почалася в Забайкаллі 22 липня. Також зруйнувався залізничний міст на Транссибе в Стрітенському районі, через це РЖД зупинила продаж квитків на Далекий Схід на три доби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!