25 Травня, 2024
Трагедія на Львівщині, рідні і досі не можуть повірити в це: 16 – річний хлопець не дочекавшись швидкої загинув, а все через те що…

Трагедія на Львівщині, рідні і досі не можуть повірити в це: 16 – річний хлопець не дочекавшись швидкої загинув, а все через те що…

На Львівщині трагічно загинув 16-річний хлопець Гліб Гаркуша. Журналістам стало відомо, що він перелазив через металеву огорожу та зачепився ногою. Хлопець одразу попросив викликати йому швидку. Проте медики довго не відповідали на дзвінок.І коли все ж працівники швидкої приїхали, було занадто пізно, підліток вже помер.

Це трапилось 12 липня, але розголосу інцидент набув зараз. Мати неповнолітнього ніяк не наважувалась розповісти про його смерть.Аж до кістки

Відомо, що хлопець відпочивав із друзями у центрі Дрогобича. Згодом він вирішив перелізти через металевий паркан. Раптом решітка деформувалась під його вагою. У підсумку підліткові проштрикнуло ногу аж до кістки.

Мати розповідає, що її син ще був притомним і просив викликати швидку. Проте через 5 – 7 хвилин його стан погіршився.

Товариш Гліба зміг перелізти через паркан і хотів допомогти хлопцеві. Іншим друзям сказав телефонувати у швидку, але медики відповіли аж через 20 хвилин.

Один із товаришів зумів перелізти через паркан, наказавши іншим негайно телефонувати на 103. А сам намагався надати допомогу. Та хлопці ніяк не могли додзвонитися. Виклики йшли на всі служби, але безрезультатно. Лише через 7 хвилин після трагедії вдалося зв’язатися із кол-центром пожежників, там взялися налагоджувати зв’язок між хлопцями із швидкою,
– розповіла мати Алла Гаркуша.

За її словами, до хлопців подзвонили із анонімного номера і сказали, що це служба невідкладної медичної допомоги.

Підліток у Дрогобичі помер Перелазив через паркан Швидка довго не їхала 12.07.2021
У Дрогобичі 12 липня помер хлопець, який поранився об паркан / Фото “Медіа. Дрогобиччина”

Коли швидка приїхала, син був мертвим

Мати розповідає, що Гліб дуже важко дихав. Але оператор замість того, щоб допомогти, обурювався, що нібито там приватна територія і швидка туди не зможе приїхати.

Коли приїхали медики, то Гліб вже був мертвии. Алла Гаркуша каже, що лікар навіть не вийшов зі службового авто. А медична сестра бідкалася, що не зможе перелізти через паркан. Підліткові допомогли лише друзі та їхні родичі.

Жодних служб, які б могли організувати доступ до сина не задіяли! Цим займалися діти. На дзвінки приїхали їхні родичі та забезпечили доступ до тіла, а мені біля дванадцятої ночі зателефонували із поліції і, і обережно, запитавши спочатку, де мій син, повідомили, що він загинув,
– сказала мати хлопця.

У Дрогобичі Помер хлопець Перелазив через паркан Поранився Львів
Перші 7 хвилин підліток ще був при свідомості, але потім стік кров’ю / Фото “Медіа. Дрогобиччина”

Жінка обурують бездіяння медиків. Вона переконана, що, якби синові вчасно надали медичну допомогу, трагедія б не сталася.

Наступного дня хотіли їхати в гори

Родина мала їхати в гори одразу ж наступного дня. До них збиралися друзі. Проте вийшло так, що близьких цього ж дня зібрало велике горе. З-за кордону повернулися чоловік Сергій і донька Ангеліна.

Мати покійного дякує друзям сина, що не покинули його. Хлопці зробили для його порятунку все, що змогли. Жінка планує подавати до суду на медиків. Вона хоче, аби більше подібна трагедія не повторилась.

У Дрогобичі Стік кров'ю хлопець Перелазив через паркан Львів
Хлопцеві допомагали друзі та їхні родичі, але підліток потребував медичної допомоги / Фото “Медіа. Дрогобиччина”

Поліція проводить розслідування

Виконувач обов’язків генерального директора Львівоблцентру екстреної медичної допомоги Андрій Васько повідомив, що через смерть підлітка триває службове розслідування.

Він повідомив, що в той день до швидкої телефонував працівник ДСНС. Медики перетелефонували, щоб уточнити адресу інциденту. Коли лікарі прибули, то чекали ще на рятувальників та поліцію. Бо вони не змогли перелізти через паркан, де був хлопець.

Згодом медики оглянули підлітка і констатували смерть. Те, що із працівниками швидкої не могли зв’язатися, зараз вивчають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!