25 Травня, 2024
“Товк цеглою по голівці разів з 10, а потім заліз і …” : затриманий розповів як розправився над 6 річною дівчинкою з Харкова…

“Товк цеглою по голівці разів з 10, а потім заліз і …” : затриманий розповів як розправився над 6 річною дівчинкою з Харкова…

Виявляєтсья що на момент скоєння страшного злочину підліток був п’яним.

У Старому Салтові під Харковом виявили тіло 6-річної Мирослави Третяк. У вбивстві дівчинки підозрюють її 13-річного сусіда, який зараз перебуває у спеціалізованому закладі.

На момент вбивства хлопчик перебував у стані алкогольного сп’яніння. Про це йдеться в ухвалі суду.

Так, 28 липня близько 23:50 у приміщенні покинутої будівлі було виявлено тіло 6-річної Мирослави Третяк, яка зникла кілька годин тому, з явними ознаками насильницької смерті – виявлено тілесні ушкодження голови дівчинки та забійні рани обличчя.

Працівники поліції оглянули прилеглу територію і в 300 метрів від покинутої будівлі знайшли речі дівчинки: капці, трусики, шорти і сережку, сліди крові на траві та фрагмент цеглини зі слідами крові.

Також слідчі вилучили із будинку підозрюваного речові докази, що вказують на те, що після повернення додому 13-річний підліток виправ свої речі – шорти та футболку і таким чином змивав сліди крові.

Під час допиту підліток у присутності матері зізнався у вбивстві.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що 28 липня 2021 року, в період часу з 16:00 до 18:00, малолітній, будучи у стані алкогольного сп`яніння, перебуваючи у приміщенні покинутої будівлі, де на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, маючи умисел на протиправне заподіяння смерті іншій людині, умисно завдав потерпілій не менше 10 ударів тупим твердим предметом в область голови, а саме лівої та правої вушних раковин, потиличної ділянки, внаслідок дівчинка від отриманих травм померла на місці вчинення кримінального правопорушення”, – йдеться в ухвалі суду.

В ухвалі зазначається, що вина підлітка повністю підтверджується зібраними за кримінальним провадженням доказами.

Сам підліток підтвердив на судовому засіданні, що дійсно 28 липня 2021 року перебував з малолітньою Мирославою у приміщені покинутої будівлі в селищі Старий Салтів, яка розташована неподалік від їхнього будинку , і там завдавав їй тілесні ушкодження , а потім залишив її без тями та пішов до себе додому .

Нагадаємо, що селищі Старий Салтів Харківської області у занедбаному будинку знайшли тіло 6-річної дівчинки з ознаками насильницької смерті. Підозрюваного у вбивстві затримали.

ЗА матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!