18 Червня, 2024
Тільки з лікарні! Інформація на жаль підтвердилася: стало відомо про стан Кравчука

Тільки з лікарні! Інформація на жаль підтвердилася: стало відомо про стан Кравчука

Cьогодні з’явилися новини про стан здоров’я першого президента України Леоніда Кравчука. Про це повідомляє телеграм-канал «Картковий Офіс», посилаючись на власні джерела.

«За нашою інформацією стан здоров’я першого президента України Леоніда Кравчука залишає бажати кращого. Прогнози лікарів невтішні. Навряд чи Леонід Макарович зможе брати участь в політичному житті України в будь-якій якості», – зазначають у телеграм-каналі.

Також подібну інформацію повідомляла Оксана Сибірцева. За її словами, стан здоров’я першого президента не поліпшився після операції. А динаміка покращення стану здоров’я дуже повільна.

Леоніда Кравчука під’єднали до апарату штучної вентиляції легень, повідомляло видання “Українська правда”.

Ще наприкінці вересня повідомлялося, що голова української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук проходить реабілітацію, яка, зі слів родичів, була доволі успішною. Про це повідомив спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.

“Він проходить реабілітацію, вона, як кажуть його рідні, доволі успішна”, – наголосив він.

Раніше повідомлялося, після операції, яку йому провели в кінці червня, знаходиться на реабілітації в Німеччині. Про це повідомив виданню Obozrevatel художник Сергій Поярков, якого також прооперували в київському Центрі серця.

“Кравчук ось недавно лежав недалеко від моєї палати – поїхав до Німеччини на реабілітацію”, – сказав Поярков.

Як зазначав Telegram-канал Політика країни, Кравчук перебуває в реанімації клініки в німецькому Мюнхені Munich university clinic.

За даними близького кола оточення першого президента, з Кравчуком на місці постійно перебуває його онук. За словами джерела, йому стало дещо краще.

“Він частково прийшов до тями, йому роблять різні аналізи і дослідження, щоб зрозуміти як він потрапив у стан коми. І головне – які шанси на повне відновлення. Наскільки мені відомо, він прийшов до тями, дізнається свого онука, але говорити не може”, – розповів співрозмовник.

Окрім того, Віктор Ющенко також повідомляв про стан здоров’я Кравчука. Про це він розказав у коментарі журналістам, відповідаючи на запитання, у якому стані наразі перебуває перший президент.

«Бореться… Леонід Макарович сильний. І той іспит, який перед ним постав, – я переконаний, що він його на лопатки покладе, та й усе», – сказав Ющенко.

Зазначимо, що Леонід Кравчук став першим президентом незалежної України у 1991 році. Він набрав 61,5% голосів виборців. Кравчук очолював країну найкоротший термін серед українських президентів – всього 32 місяці. Найбільший в історії України шахтарський страйк 1993 року призвів до дочасних виборів президента.

7-8 грудня 1991 року Леонід Кравчук підписав Біловезьку угоду про ліквідацію СРСР та створення Співдружності незалежних держав (СНД).

А вже наприкінці каденції у 1994 році Леонід Кравчук підписав велику Угоду про співробітництво та партнерство з ЄС, яка заклала основу європейської інтеграції України. Влітку 1994 року Леонід Кравчук програв вибори Леоніду Кучмі.

Леонід Кравчук продовжував політичну діяльність, був депутатом Верховної Ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!