28 Травня, 2024
Тільки набрали висоту. Пройшли контроль, сидимо в економі, в хвості, пасажири кислі всі…

Тільки набрали висоту. Пройшли контроль, сидимо в економі, в хвості, пасажири кислі всі…

Тільки набрали висоту, як сусід дістає з кишені 20 американських рублів і, доторкнувшись до плеча сидить попереду дядьки, з безневинним виглядом простягає йому папірець:

– Будьте ласкаві, передайте за проїзд!

Дядько на автоматі бере бакси, зависає на пару секунд, а потім, просвітлівши особою і змовницьки подхіхіківая, те ж саме проробляє з пасажиром перед ним.

Під наростаючий гул і сміх в салоні двадцятка дійшла до упору і потрапила в руки до симпатичної панночці. Дядько тут же прокоментував: мовляв, і панночці приємно, і весь літак поржал всього за 20 баксів …

Історія на цьому мала і закінчитися, якби не панянка … Та, кивнувши того, хто передав гроші, встає з крісла і з серйозним виглядом ховається за ширмочкой, де тусуються стюардеси. В салоні стало тихо, як в небі перед грозою … Десь через хвилину панянка повертається і все з тим же незворушним виглядом віддає двадцятку того, від кого отримала, і щось неголосно йому каже …

Тепер уже хвиля ржач пішла у зворотній бік і дійшла до нас у вигляді тієї ж двадцятки, яку сусід отримав від ридає дядьки разом зі словами:

– У пілотів дрібниці немає, просили без здачі!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!