21 Липня, 2024
Тeрпeць Нар0ду Увiрвaвcя: У повітря Злетів джип начальника митниці

Тeрпeць Нар0ду Увiрвaвcя: У повітря Злетів джип начальника митниці

У Закарпатській області стався резонансний інцидент. Невідомі підірвали позашляховик заступника начальника митниці ДФС на контрольно-пропускному пункті «Вилок»!

Інцидент стався на вулиці Гагаріна у Виноградові. Автомобіль начальника митниці був припаркований поруч з будинком. Чиновник розповів, що прокинувся серед ночі від звуку, що нагадує вибух. Чоловік вийшов у двір і виявив сильно пошкоджений автомобіль.

На місце подій викликали патрульних. Поліцейські попередньо встановили, що причиною вибуху стала граната РГД-5. Осколки пошкодили кузов і салон автомобіля. Більше від гранати ніхто не постраждав.

Сам начальник митниці розповіли правоохоронцям, що «ворогів у нього немає, і він не знає хто міг кинути гранату в машину». Автомобіль по документам зареєстрований на його дружину.

Дивіться, корупціонери все, що нажите нечесним шляхом, чужими сльозами зникне! Задумайтесь чи варто грабувати цей бідний народ та знущатись з нього!!! Все рівно рано чи пізне все, що було нажито нечесним шляхом, буде горіти в пеклі. Разом з вами, шановні корупціонери!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!